Spirit Animals. Upadek Bestii. Spalona Ziemia

Tom 2 cyklu Upadek Bestii. Spirit Animals

"Spalona ziemia" to druga część serii Upadek bestii - kontynuacji Spirit Animals. Po tę książkę planowałem sięgnąć dopiero za kilka dni - nie mogłem się jednak powstrzymać i przeczytałem ją szybciej, czego absolutnie nie żałuję.

Podobnie jak w pierwszym tomie, akcję śledzimy z perspektywy Conora, Meilin, Takody, Abeke i Rollana. Dzieci są podzielone na dwa zespoły - mają dwie, równie ważne misje. Conor, Meilin i Takoda starają się pokonać Wyrma - stworzenie, które zagraża Wszechdrzewu. Abeke i Rollan wyruszają w kolejną podróż, podczas której próbują uratować nowo odkryte Wielkie Bestie.

"Spalona ziemia" to historia, która w świetny sposób przedstawia przyjaźń, odwagę i oddanie sprawie. Przyjaciele mimo młodego wieku narażają swoje życie, żeby uratować Wszechdrzewo i zapobiec inwazji Zerifa - ich największego wroga. Jestem pełen podziwu dla zaradności tych przyjaciół. Niezależnie od sytuacji, zawsze znajdą jakieś wyjście.

Mimo tego, że z każdym dniem ich więzi ze zwierzoduchami słabną, nie poddają się. Wykazują się ogromną wolą walki, co jest naprawdę godne podziwu - szczególnie u tak młodych osób.

W tym tomie możemy bardziej poznać tych bohaterów. Bardzo podoba mi się kierunek, w którym idzie relacja Meilin, Conora i Takody. Choć Meilin z początku była sceptycznie nastawiona co do drugiego chłopca, wydaje mi się, że naprawdę go polubiła.

Książkę tę tym razem napisała V. E. Schwab - autorka, która jest z pewnością dla większości z Was znana. Będąc szczerym, nie zauważyłem dużej zmiany jeśli chodzi o styl pisania. Książkę czytało mi się tak samo przyjemnie, jak pierwszą część.

Polecam tę pozycję każdemu, aczkolwiek najpierw najlepiej jest zapoznać się również z pozostałymi częściami. Jeśli lubicie zwierzęta, przyjaźń i hart ducha - będzie to idealna pozycja dla Was.

Informacje dodatkowe o Spirit Animals. Upadek Bestii. Spalona Ziemia:

Kup książkę Spirit Animals. Upadek Bestii. Spalona Ziemia

Okrutna pieśń
Victoria Schwab0
Okładka ksiązki - Okrutna pieśń

Pierwszy tom bestsellerowej amerykańskiej serii „Świat Verity”. Autorka głośnych „Odcieni magii” powraca w wielkim stylu!Kate Harker...

Vicious: Nikczemni
Victoria Schwab0
Okładka ksiązki - Vicious: Nikczemni

Życie – takie, jakim jest naprawdę – to walka nie między złym a dobrym, lecz między złym, a jeszcze gorszym. Victor i Eli poznali się na studiach...