Z ciszy

Tom 4 cyklu Z miłości

Życie Zoji ostatnio nie jest kolorowe. Na jej drodze pojawia się wiele przeciwności. Niestety do szpitala trafia jej ukochany dziadek, którego dopadł rak. Dziewczyna załamuje się, jednak niespodziewanie w jej życiu pojawia się Filip. Okazuje się, że kochanków dzieli wiele kilometrów i nie mogą być przy sobie w najgorszych chwilach. Czy mimo wszystko ten aspekt będzie największym problemem?

Każda książka Martyny Senator niesie za sobą życiowe przesłanie, a dodatkowo opisuje przyziemne problemy. Niekiedy możemy bez problemu postawić się na miejscu danego bohatera i porównać z nim swoje życie.

"Z ciszy" to tom, który porusza problem choroby, straty, a także radzenia sobie z wydarzeniami z przeszłości. Bywa tak, że niekiedy ludzie bezpodstawnie oceniani są za dane zachowanie i rzutuje to dużą zmianą w ich życiu. Nie potrafimy również przebaczać i przez bardzo długi czas nosimy w sobie złość i negatywne emocje.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji czytać żadnej książki z serii "Z miłości", to nic straconego. Zaletą jest to, że te książki można czytać w dowolnej kolejności, ponieważ każda z pozycji opowiada losy innych bohaterów.

Ja oczywiście polecam Wam również i tę część. Emocjonalnie bardzo połączyłam się z Zoją, ponieważ również doświadczyłam w swoim życiu tego, jak rak potrafi wyssać z człowieka życie. Nie jest to łatwa historia, ale niesie nadzieję, że z każdego problemu można wyjść na prostą. Wystarczy spotkać na swojej drodze odpowiednie osoby.

Informacje dodatkowe o Z ciszy :

Wydawnictwo: We need YA
Data wydania: 2019-07-03
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: zaczytanaaniaa

Zobacz opinie o książce Z ciszy

Kup książkę Z ciszy

Z otchłani
Martyna Senator0
Okładka ksiązki - Z otchłani

Po poruszającej powieści  „Z popiołów” przyszedł czas na zapierające dech „Z otchłani”.  Kolejna odsłona świetnie...

Najgłośniej krzyczy serce
Martyna Senator0
Okładka ksiązki - Najgłośniej krzyczy serce

Martyna Senator, ulubiona autorka nastolatków i młodych dorosłych, stworzyła powieść, o której będziecie pamiętać przez długie tygodnie....