Wygraj książkę „I co ona ma zrobić"

Start: 2020-02-27 Koniec: 2020-03-05
Wygraj książkę „I co ona ma zrobić

Lottie – przyjaciółka Evie i Amber – zostaje osaczona przez dwóch mężczyzn w drodze do college'u. To wydarzenie głęboko wpływa na dziewczynę i staje się zaczynem jej antyseksitowskiego projektu. Zobowiązała się przed przyjaciółkami, a przede wszystkim przed sobą, że będzie przez miesiąc reagować na każdy przejaw seksizmu, który napotka – od plakatów na przystankach autobusowych, po wypowiedzi wykładowców na zajęciach. To trudne i eksploatujące psychicznie i fizycznie zadanie nieźle namiesza w życiu Lottie. Stanie się sławna (wywiady w prasie, telewizji, własny kanał w internecie) i będzie musiała dać sobie radę z dobrymi, ale też złymi konsekwencjami tej sławy. W tym samym czasie spotka też miłość i stanie przed ważnymi decyzjami życiowymi.

Do lektury powieści Holly Bourne I co ona ma zrobić? zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść I co ona ma zrobić do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 5 marca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę I co ona ma zrobić? kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Marta Aleksandrowicz, Łuków

Ewelina Masztalerz, Kraków.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
I co ona ma zrobić?
Holly Bourne
Wydawnictwo