Wygraj książkę „Jarzębinowy zagajnik"

Start: 2020-04-24 Koniec: 2020-05-01
Wygraj książkę „Jarzębinowy zagajnik

Ewa mieszka w starym domu w dolinie u podnóża Tatr. Gdy pewnego dnia dowiaduje się, że ktoś chce przejąć jej ziemię wraz z ukochanym Jarzębinowym Zagajnikiem, nawet nie przypuszcza, że to dopiero początek jej kłopotów… i wielkich zmian w jej życiu. Jakby tego było mało, w najmniej spodziewanych okolicznościach poznaje mężczyznę, który bardzo przypadnie jej do gustu. Wir wydarzeń sprawi jednak, że oboje będą mieli do podjęcia trudne decyzje, które zaważą na ich przyszłości… Czy ich miłość przezwycięży wszystkie przeszkody?

Do lektury powieści Haliny Kowalczuk Jarzębinowy zagajnik zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Jarzębinowy zagajnik do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 maja 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Jarzębinowy zagajnik kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Lena Rzeszótko, Alwernia

Natalia Gnutek, Bochnia

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

 

Książka
Jarzębinowy zagajnik
Halina Kowalczuk
Wydawnictwo