Jarzębinowy zagajnik

Ewa mieszka w starym domu w dolinie u podnóża Tatr. Gdy pewnego dnia dowiaduje się, że ktoś chce przejąć jej ziemię wraz z ukochanym Jarzębinowym Zagajnikiem, nawet nie przypuszcza, że to dopiero początek jej kłopotów… i wielkich zmian w jej życiu. Jakby tego było mało, w najmniej spodziewanych okolicznościach poznaje mężczyznę, który bardzo przypadnie jej do gustu. Wir wydarzeń sprawi jednak, że oboje będą mieli do podjęcia trudne decyzje, które zaważą na ich przyszłości… Czy ich miłość przezwycięży wszystkie przeszkody?

Informacje dodatkowe o Jarzębinowy zagajnik:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2020-04-17
ISBN: 978-83-66332-17-1

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Jarzębinowy zagajnik

Jarzębinowy zagajnik - opinie o książce

"Jarzębinowy zagajnik" od samego początku czyta się z zainteresowaniem. Mimo tego, że momentami sposób pisania nas wkurza, bo zalatuje wielokrotnie infantylnością ( opisy rodem z książek dla młodzieży) to jednak książka ma coś w sobie.

Autorka dozuje nam emocje i w przyjemny sposób wplata elementy i postacie fantastyczne.

Bohaterowie zabawni i z dwóch różnych światów, co gwarantuje nam dobrą zabawę w samotny wieczór pod pierzyną.

Nie jest to może dzieło sztuki ale czas na czytanie jej nie uważam za stracony.

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2020-05-20, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2020 roku, Obyczajowe,
Rysi Jar
Halina Kowalczuk0
Okładka ksiązki - Rysi Jar

Ola uważa się za szczęściarę: ma dobrego męża, wychowała wspaniałe dzieci, jest spełniona zawodowo jako weterynarz. Gdy pewnego dnia dowiaduje się o zdradzie...

Dwór Anny
Halina Kowalczuk0
Okładka ksiązki - Dwór Anny

Tym razem Halina Kowalczuk zabiera nas w podróż w przeszłość. Wspaniałe czasy panowania Tudorów w XVI-wiecznej Anglii, to historia dworskich...