Dwie Anny

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2013-12-02
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-62502-67-7
Liczba stron: 280

Ocena: 3 (5 głosów)

Kolejna powieść autorki „Chaty pod jemiołą”. Zaskakujący, trzymający w napięciu thriller w cieniu klasycznego romansu. Zazdrość i namiętność odkrywające głębie duszy. Nowoczesna kobieta, zadbana, inteligenta. Mogłaby mieć każdą pracę i każdego mężczyznę, a jednak. Na kogo czeka? Dlaczego prześladują ją koszmary senne? Jaka zjawa z przeszłości próbuje zawładnąć jej zwyczajnym, warszawskim życiem? Co skrywa stara posiadłość w Anglii? Jak we współczesnym świecie zachować w sercu czystą miłość, dla której warto gonić przez pokolenia? Kim okaże się ukochany mężczyzna? Człowiekiem czy synem diabła?

Kup książkę Dwie Anny

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Dwie Anny

Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2016-12-25, Ocena: 5, Przeczytałam,
Fabuła dotyka zdarzeń paranormalnych, ale jest tak przedstawiona, że ta sytuacja w ogóle nie przeszkadza. Wydaje nam się, że wszystko rozgrywa się tylko w rzeczywistym świecie. Właściwie czekałam na takie zakończenie, a mimo wszystko gdy się do niego zbliżałam to czułam dreszczyk emocji. Z przyjemnością sięgnę po kolejne książki tej autorki.
Link do opinii
Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-03-08, Ocena: 1, Przeczytałam, z_52 książki 2015 (181),
Najgorsza książka, jaką czytałam od lat. Żałuję czasu straconego na przeczytanie tej szmiry, ale cóż jak już zaczęłam to musiałam skończyć. Początek książki był dość ciekawy, dziewczyna w snach przenosi się w czasie do wydarzeń rozgrywanych w angielskiej wsi z początku XIX wieku. Ale później było coraz gorzej... Diabeł zakochany w Annie obecnie i w przeszłości, jej głupawe teksty, orgazmy po sekundzie - istny koszmar. To było gorsze niż przeżycia Any z "50 twarzy Greya"... Do tego mnóstwo błędów w całej książce, które wpływają na obniżenie oceny. Nie poleciłabym nawet największemu wrogowi. A i nazwanie tej książki thrillerem jest grubym nieporozumieniem.
Link do opinii
Dwa światy - 1820 r. i początek XXI wieku - i prawie 200 lat różnicy. I ta sama bohaterka Anna, która śni o przeszłości. A może to jej kolejne wcielenie? Ten dualistyczny świat łączy jeszcze przystojniak, którego prawdziwe imię brzmi Samel. Ten syn Szatana musi rozkochać w sobie ziemską kobietę i spłodzić syna, by móc ich zabrać do swego świata, a przy tym musi postępować zgodnie z "Księgą Ciemności" i spłodzić syna, by móc ich zabrać do swego świata. Lecz początek XIX wieku to inny świat, inna mentalność, bowiem różnice w hierarchii społecznej są znaczne i pokonanie ich dla Samaela też stanowi nie lada wyzwanie. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Ziemska natura Samaela i doświadczenie zdobyte przez lata na ziemi czynią go wytrawnym graczem w męsko-damskim świecie. Uważny czytelnik od razu odgadnie, w czyim ziemskim wcieleniu pojawił się w XXI wieku. Zdecydowanie wolałam czytać o Annie służącej z początku XIX wieku i tamtych realiach. Świat historyczny jest opisany plastycznie i wiarygodnie. Ale... przydługie opisy powinny być optycznie skrócone akapitami, bo oczy bolą czytać.
Link do opinii
Avatar użytkownika - asymaka
asymaka
Przeczytane:2014-03-04, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014 ,
Uważam, że pisarka ma ogromny potencjał, zasób słów naprawdę imponujący. Posiada sporą wiedzę na temat spraw, które porusza, dlatego trzeba jej uświadomić, że sama sobie wyrządza wielką krzywdę pozwalając wydawać książki w takiej formie. Szkoda jej talentu. Wydawnictwo powinno postarać się o dobrą korektę i wszystko byłoby wtedy idealnie.
Link do opinii
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2015-08-23, Ocena: 1, Przeczytałam, niedokończone,
Inne książki autora
Egipskie marzenie
Halina Kowalczuk0
Okładka ksiązki - Egipskie marzenie

Monika to trzydziestoletnia doktor egiptologii, która z pasją oddaje się swojej pracy. Jest pewną siebie młodą kobietą, która myśli racjonalnie...

Czarcia dolina
Halina Kowalczuk0
Okładka ksiązki - Czarcia dolina

Beata prowadzi w Szczecinie salon fryzjerski, więc pandemia jest dla niej trudnym czasem. Przede wszystkim jednak doskwiera jej samotność i tęsknota za...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy