Wygraj książkę „Kalendarz wielkopostny"

Start: 2020-02-24 Koniec: 2020-03-02
Wygraj książkę „Kalendarz wielkopostny

Kalendarz wielkopostny to książka, jakiej jeszcze nie było! Kalendarz, przewodnik, kompendium wiedzy dla dzieci i znakomita pomoc dla rodziców. Od Środy Popielcowej do Wielkanocy – przez kolejne wydarzenia, nabożeństwa i zwyczaje wielkopostne możemy wraz z dziećmi przeżywać 40 dni przygotowań do Zmartwychwstania Pańskiego.

Pamiętacie rodzinę Nutów? Właśnie rozpoczęli przygotowania do Wielkanocy. Pamiętacie jak przeżywali Adwent? Barbara Garczyńska opisała te wydarzenia w książce Kalendarz adwentowy. Teraz przez czterdzieści dni porządkują swoje serca na święta Zmartwychwstania Pańskiego. Zajrzyjcie do nich, by wspólnie przeżywać ten najważniejszy czas.

Do lektury Kalendarza wielkopostnego zaprasza Wydawnictwo Promic. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej własnie publikacji. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Kalendarz wielkopostny do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2 marca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Kalendarz wielkopostny kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Beata Kosińska, Mały Płock

Anna Daniewicz, Biała Podlaska

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Kalendarz wielkopostny
Barbara Garczyńska
Wydawnictwo