Wygraj książkę "Mało brakowało"

Start: 2020-01-16 Koniec: 2020-01-22
Wygraj książkę

Chociaż Magda i Blanka są młodymi kobietami, los zdążył je już doświadczyć. Magda zmaga się z nieciekawą przypadłością - w trudnych i stresujących chwilach... traci głos! Blanka natomiast przyciąga ciągłe kłopoty. Na całe szczęście kobiety nie tracą chęci do życia i pogody ducha. Pierwsza z nich jest silna i niezależną kobietą, zajmująca się zawodowo... hydrauliką, a jednocześnie jest obiektem westchnień pewnego architekta. Blanka natomiast przypomina typową blondynkę, która niedawno rozstała się z facetem. Niebawem okaże się, że dwie kobiety, różne jak noc i dzień, łączy więcej, niż im się wydaje. Bo czy geny można oszukać...?

Mało brakowało to niezwykła, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o rodzinie i familijnych sekretach. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Mało brakowało do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Mało brakowało kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Judyta Zaremba, Toruń

Joanna Manikowska, Toruń

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Mało brakowało
Monika B. Janowska
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Antarabhawa
Przemysław Szulgit
Antarabhawa
Ciało nie kłamie
Judy Melinek
Ciało nie kłamie
Wskrzesina
Artur Boratczuk
Wskrzesina
Dama z wahadełkiem
Paulina Kuzawińska
Dama z wahadełkiem
Wszystko nie tak! 2
Izabella Frączyk
Wszystko nie tak! 2
Nowy chłopak
Paula Rawsthorne
Nowy chłopak
Pokaż wszystkie recenzje