Wygraj książkę „Niepokorni. Chłopak znikąd"

Start: 2020-01-30 Koniec: 2020-02-06
Wygraj książkę „Niepokorni. Chłopak znikąd

Tajemnice, kłamstwa, walka o miłość.

On ukrywa swoją przeszłość. Ona za wszelką cenę chce ją odkryć. Czy ich uczucie okaże się wystarczająco silne? Czy przetrwa trzęsienie ziemi?

Powieść czyta się błyskawicznie. Liczącą dwieście pięćdziesiąt stron książkę można spokojnie przeczytać w dłuższe popołudnie i wieczór lub też zarywając kawałek nocy. Wydarzenia pędzą w bardzo szybkim tempie, sytuacje, w jakich znajdują się bohaterowie, zmieniają się jak w kalejdoskopie, co sprawia, że książkę trudno odłożyć, nie doczytawszy kolejnego (i następującego po nim) rozdziału.

- recenzja książki Niepokorni. Chłopak znikąd

Do lektury powieści Niepokorni. Chłopak znikąd zaprasza Wydawnictwo Mazowieckie. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce: 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Chłopaka znikąd do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 6 lutego 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Niepokorni. Chłopak znikąd kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Marta Kosińska, Trzcianka

Natalia Krężel, Tarnowiec

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka