Wygraj książkę „Prosto w serce"

Start: 2020-09-24 Koniec: 2020-10-01
Wygraj książkę „Prosto w serce

Poruszająca historia o miłości, która leczy najgłębsze rany.

Życie Hani przypomina najpiękniejszą romantyczną opowieść. Młoda kobieta właśnie kończy studia i rozpoczyna przygotowania do ślubu.

Planowanie wspólnego życia, nowa, wymarzona praca i otaczająca ją miłość sprawiają, że nie potrzeba jej do szczęścia niczego więcej. Pewnego dnia jednak bajka się kończy – podczas przyjęcia Hania nagle mdleje, a diagnoza lekarska rozwiewa wszelkie nadzieje na to, że uda jej się żyć tak samo, jak do tej pory. Najbardziej bolesny cios padnie jednak niepodziewanie z zupełnie innej strony…

Prosto w serce to poruszająca historia o nieprzewidywalności uczuć, trudnych życiowych wyborach i ich jeszcze trudniejszych konsekwencjach. To podróż przez pełną niezwykłych barw, smaków i dźwięków Prowansję, w której rzeczywistość co chwila miesza się z fikcją. Nocne kluby, namiętne tańce, zaskakujące oświadczyny i wyjątkowy ślub. A wszystko po to, żeby odgonić mary przeszłości i… znów uwierzyć w miłość!

O powieści Prosto w serce Jolanta Kosowska opowiadała nam podczas internetowego spotkania autorskiego. Zobaczcie zapis rozmowy z pisarką: 

Do lektury nowej powieści Jolanty Kosowskiej zaprasza Wydawnictwo Novae Res. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce: 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Prosto w serce do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 1 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Prosto w serce kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Martyna Kasprzak, Opatów
 
Renata Linek, Gdynia
 
Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.
 

Książka
Prosto w serce
Jolanta Kosowska
Wydawnictwo