Wygraj książkę „Strata"

Start: 2020-02-14 Koniec: 2020-02-21
Wygraj książkę „Strata

Kiedy Alfie Turner traci matkę, jego świat rozpada się na tysiąc kawałków. Bez niej chłopak i jego ojciec nie potrafią już być rodziną. Nie umieją poradzić sobie z tą startą. I wtedy Alfie spotyka Alice. Dziewczyna ma swoje problemy, ale dopiero przy niej Alfie zapomina o własnych. Czy przyjaźń da tym dwojgu skrzywdzonych przez los młodych ludzi taką siłę, żeby mogli pomóc sobie nawzajem pozbierać się po trudnych doświadczeniach?

Strata" to przejmująca do głębi opowieść o śmierci. O przeżywaniu utraty najbliższej osoby i trudnym powrocie do zwykłego życia po stracie.

- recenzja książki „Strata"

Do lektury powieści Eve Ainsworth Strata zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Stratę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2020 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Strata kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Anna Dobrodziej, Warszawa

Ania Majek, Stężyca

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Strata
Eve Ainsworth
Wydawnictwo