Wygraj książkę „Sztuka podglądania"

Start: 2020-11-20 Koniec: 2020-11-27
Wygraj książkę „Sztuka podglądania

Daj się ponieść zmysłowemu rytmowi sztuki! Sięgnij po śmiałe i wnikliwe eseje Marty Motyl o erotyce w malarstwie i grafice, nie tylko dla koneserów! Zapraszamy do sypialni razem z artystami takimi jak: Rembrandt, Gauguin, Klimt, Schiele, Łempicka.

Sztuka podglądania to książka znakomita na prezent, w twardej oprawie, zawierająca wkładkę z kolorowymi reprodukcjami słynnych dzieł sztuki. Każdy z rozdziałów poświęcony jest jednemu dziełu, a Czytelnik zostaje obsadzony w kontrowersyjnej roli podglądacza scen miłosnych. Analizę każdego obrazu lub grafiki wzbogaca przedstawienie sylwetki artysty na pruderyjnym bądź rozpustnym tle czasów, w których tworzył. Podglądanie niejedno ma imię, perwersja i piękno także. Tę różnorodność możesz poznać dzięki dziełom malarskim i graficznym, które zostały głównymi bohaterami tej książki.

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Lira. Koniecznie weźcie udział w konkursie, który poświęcony jest książce Sztuka podglądania

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sztukę podglądania do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Sztuka podglądania kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Paweł Bartnik, Smolec

Angelika Zięba, Wrocław

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo