Wygraj książkę „Wyścig marzeń" na YouTube!

Start: 2019-03-11 Koniec: 2019-03-17
Wygraj książkę „Wyścig marzeń

Wyścig marzeń to historia o tym, jak ważna w życiu młodego człowieka jest rodzina, a zarazem opowieść o pokonywaniu własnego strachu – bez względu na jego źródło. To historia o odnajdywaniu w sobie siły i budowaniu na nowo poczucia własnej wartości. To książka o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, że tylko wytrwałe dążenie do celu, nie zwracanie uwagi na innych oraz wyciąganie wniosków z niepowodzeń pozwalają dojść do upragnionego celu. To opowieść o wielkiej, prawdziwej i bezinteresownej przyjaźni – nie „dla czegoś", ale raczej „mimo wszystko" – pisze Magdalena Galiczek-Krempa w naszej redakcyjnej recenzji powieści Sarah Moore Fitzgerald. Gorąco polecamy Wam tę pozycje – możecie ją także wygrać w naszym nowym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy pod naszym filmem w serwisie YouTube odpowiedzieć na pytanie zadane w filmie. Warto też dodać Wyścig marzeń do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 17 marca 2019 do godziny 23:59 – trzeba więc się pospieszyć.

-> Obejrzyjcie nasz film i weźcie udział w konkursie!

Przeczytaliśmy wszystkie Wasze odpowiedzi i najbardziej poruszyła nas wypowiedź p. Katarzyny Chilińskiej. Prosimy o przesłanie nam na pr@wwpol.com danych adresowych z dopiskiem „YouTube – Wyścig marzeń" i nazwą użytkownika na YouTube. Dzięki wszystkim za udział, jeśli macie ochotę, zasubskrybujcie nasz kanał, by na bieżąco otrzymywać informacje o nowych filmach i konkursach!

Książka
Wyścig marzeń
Sarah Moore Fitzgerald
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje