Autyzm i dieta

Przedstawiamy Państwu krótki przewodnik po interwencjach dietetycznych i środowiskowych, wskazanych w przypadku dzieci i dorosłych, cierpiących na zaburzenia ze spektrum autystycznego. Z książki można dowiedzieć się, jakich substancji zawartych w produktach spożywczych i środkach czystości należy unikać, jak sprawdzić skład danego produktu i w jaki sposób rozpocząć stosowanie diety.Znaczna część książki poświęcona jest praktycznym wskazówkom, dotyczącym funkcjonowania dziecka autystycznego poz

Informacje dodatkowe o Autyzm i dieta:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-61309-22-2

Kup książkę Autyzm i dieta

Autyzm i dieta - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2013-10-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Przeczytałam tę publikację z dużym zainteresowaniem i uważam, iż powinni ją przeczytać wszyscy rodzice - nie tylko ci, których dzieci wykazują zaburzenia ze spektrum autyzmu. Powinni po nią sięgnąć także nauczyciele, wychowawcy i inni opiekunowie dzieci. Warto ją polecić nastolatkom, bo i dla nich ten poradnik może okazać się cennym źródłem informacji. Autorzy w przystępny sposób przedstawiają zalecenia dotyczące właściwego odżywiania oraz bezpiecznego i higienicznego funkcjonowania w różnych środowiskach.