Bankier diabła

Eksplozja w paryskim mieszkaniu, samobójstwo terrorysty schwytanego przez CIA w Afganistanie, gigantyczne sumy przelewane z konta na konto w europejskich bankach. Agentka MI-6 Sarah Churchill wpada na trop planowanego ataku terrorystycznego na Amerykę. Musi powstrzymać zamachowca, który zdobył najbardziej przerażającą broń. I wybrał najbardziej niewyobrażalny cel...Od Arabii Saudyjskiej po Waszyngton wraz z bohaterami Christophera Reicha - kontynuującego tradycję Roberta Ludluma klasyka spiskowych thrillerów politycznych, jak "Klub Patriotów" o tajnym sprzysiężeniu sprawującym władzę w USA - wkraczamy w niebezpieczny świat terroru, wielkich pieniędzy i międzynarodowych intryg, odkrywając wybuchowy spisek: uderzenie w samo serce Ameryki.

Informacje dodatkowe o Bankier diabła:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d

Kup książkę Bankier diabła

Bankier diabła - opinie o książce

Avatar użytkownika - Arvena
Arvena
Przeczytane:2014-01-31, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Kryminały, Mam,
Dlaczego taka niska ocena? Też sie zastanawiam co najbardziej o tym przeświadczyło. Chyba to, że strasznie ciężko mi się czytało tę pozycję. Dość długo się za nią zabierałam bo ponad rok, a jak już zaczełam czytać to nie mogłam się przemóc. Lubię kryminały, sensacje itp. jednak ta książka nie spełniła moich oczekiwać w 100%. Jednakże polecam innym, niech każdy się sam przekona czy warto ją czytać czy też nie.
Prawo zemsty
Reich Christopher0
Okładka ksiązki - Prawo zemsty

Doktor Jonathan Ransom odkrył prawdę o swojej ukochanej żonie - tajnej agentce amerykańskiego wywiadu. Ale Emma zniknęła pół roku temu, uciekając przed...