Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II

Książka jest wznowionym wydaniem "Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II"

Sprawdzone techniki zwiększania sprzedaży i zdobywania lojalnych klientów

Rozmowy z klientami i prezentacja towarów Zarządzanie kontaktami z klientami Przygotowywanie przekonujących ofert

Sprzedaż - podstawa działalności większości istniejących dziś firm - nie jest łatwym procesem. Bardzo często handlowcy sądzą, że do przekonania klienta wystarczy stos folderów, kilka slajdów i nieprzerwany potok słów. W przeważającej większości przypadków w odpowiedzi usłyszą jedynie krótkie "nie, dziękuję". Na proces skutecznej sprzedaży składa się wiele czynników. Każdy z nich należy uwzględnić przygotowując się do spotkania z klientem i późniejszej współpracy z nim. Handlowanie to sztuka, której opanowanie zapewnia sukces.

Książka "Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży" to poradnik przeznaczony dla wszystkich pracowników działów sprzedaży. Jej autor Jeffrey Gitomer, uznany autorytet w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta, opisuje najlepsze praktyki prowadzące do zwiększenia poziomu sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania istniejących. Czytając tę książkę, poznasz sekrety prowadzenia rozmów z klientami, prezentowania towarów i składania ofert. Dowiesz się, jak rozwiewać wątpliwości klientów, przekonywać ich do zakupu produktów i utrzymywać kontakty z tymi, którzy już się zdecydowali na dokonanie transakcji.

Zasady pracy handlowca Kształtowanie umiejętności zadawania pytań Sztuka autoprezentacji Przedstawianie oferty Negocjowanie z klientem Obsługa klienta po procesie sprzedaży Nawiązywanie nowych kontaktów

Jeśli chcesz odnieść sukces w sprzedaży, przeczytaj tę książkę.

Informacje dodatkowe o Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-06-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II

Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II - opinie o książce

Złota książeczka nastawienia na TAK
Jeffrey Gitomer0
Okładka ksiązki - Złota książeczka nastawienia na TAK

Pozytywne nastawienie określane jest jako sposób, w który poświęcasz się temu, jak myślisz. Definicja negatywnego nastawienia jest dokładnie taka sama...

Czerwona książeczka sprzedawcy odpowiedzi
Jeffrey Gitomer0
Okładka ksiązki - Czerwona książeczka sprzedawcy odpowiedzi

Ta wspaniale prezentująca się edytorsko książka, jest równie znakomita pod względem treści. Została zaprojektowana tak, aby móc ją mieć ciągle przy sobie...