Każdy sprzedawca wie (a jeśli nie wie, to szybko się przekona), jak trudnym i delikatnym momentem jest zamykanie sprzedaży. Każda transakcja zależy od specyficznych uwarunkowań, każdy klient zachowuje się nieco inaczej i wymaga indywidualnego podejścia. Konsekwencją niedostrzegania tych subtelności będzie fiasko transakcji. Bez uświadomienia sobie przyczyn niepowodzenia i zdobycia określonych umiejętności trudno o zwiększenie sprzedaży.

Trzymasz w ręku niewielki, ale niezwykle użyteczny poradnik dotyczący zamykania sprzedaży. Co prawda, nie ma łatwego i szybkiego sposobu finalizowania transakcji, niemniej istnieje kilka skutecznych technik, dzięki którym nauczysz się utrzymywać delikatną równowagę między swoimi słowami i działaniami a myślami i wrażeniami potencjalnego klienta. Dzięki wytycznym zawartym w tej książce udoskonalisz umiejętność badania potrzeb klienta i budowania właściwej relacji, zwiększysz też produktywność, a w efekcie satysfakcję klienta. Szybko się przekonasz, że pracowitość, dokładność i determinacja przekładają się na wyniki sprzedaży!

Dzięki tej książce:

poznasz przyczyny niepowodzenia sprzedaży

nauczysz się budowania relacji z klientem

poznasz pytania naprowadzające i finalizujące

nauczysz się stosować techniki zamykania sprzedaży

poznasz strategie i taktyki finalizowania transakcji

Veni. Vidi. Vici. Dobiłem targu.

Informacje dodatkowe o Mała księga zamykania sprzedaży. Zbuduj relację, zaproponuj transakcję i dobij targu skutecznie!:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2017-10-20
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: The Very Little but Very Powerful Book on Closing: Ask the Right Questions, Transfer the Value, Create the Urgency, and Win the Sale

Kup książkę Mała księga zamykania sprzedaży. Zbuduj relację, zaproponuj transakcję i dobij targu skutecznie!

Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II
Jeffrey Gitomer0
Okładka ksiązki - Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II

Książka jest wznowionym wydaniem "Biblia handlowca. Najbogatsze źródło wiedzy o sprzedaży. Wydanie II" Sprawdzone techniki zwiększania sprzedaży i zdobywania...

Jeffrey Gitomer0
Okładka ksiązki - Społecznościowy BOOM. Wykorzystaj potencjał sieci e-kontaktów do wykreowania marki, zwiększenia sprzedaży i zdominowania rynku

Mistrzowskie wykorzystanie potencjału Przejdź z mediów społecznościowych do mediów biznesowo-społecznościowych! Nawiązuj nowe kontakty, zaciekawiaj...