Czas namiętności

Ocena: 3 (1 głosów)

Anna ma szare oczy, szare włosy i nie oczekuje niczego więcej od życia. Pracuje w klinice jako psycholog, przyjmuje pacjentów starając się rozwikłać ich problemy z miłością i małżeństwem, nie zdając sobie sprawy z tego, że ona sama nigdy nie doświadczyła prawdziwej namiętności. Aż do pewnego dnia pod koniec maja, gdy wybucha w niej szalony ogień zmysłów.

- Zobaczyłem cię na ulicy i pomyślałem, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie - powiedział Adrian.

To niemożliwe - pomyślała słabo. Jak ja mogę być najpiękniejszą kobietą na świecie? Anna poczuła łzy pod powiekami. - To przecież nieprawda, to niemożliwe, ja mam pięćdziesiąt sześć lat i nawet nie używam makijażu! Wyjaśnij mi to!

- Wszystko w tobie jest piękne. Twoja mądrość, dobroć i gotowość do niesienia pomocy, twoja szlachetna twarz i szarozielone oczy, twoje dłonie i stopy, mokra skóra kiedy wychodzisz z wody i... I twoje nieśmiałe truskawkowe usta, którymi scałowujesz mój lęk i wszystko, co dotychczas nas rozdzielało. I to jak napinają się muskuły twoich męskich ramion, w których tracę oddech i chcę zostać na zawsze. I to jak zakwita we mnie milion przebudzonych niezapominajek, które wydaje się, że czekały na ciebie przez sto uśpionych lat.

Informacje dodatkowe o Czas namiętności:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-10-26
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788383103327
Liczba stron: 240
Język oryginału: polski

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

więcej

Kup książkę Czas namiętności

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Czas namiętności - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2022-12-04, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Beata Pawlikowska powinna pozostać przy pisaniu książek podróżniczych, bo to jej znacznie lepiej wychodzi niż proza. Nie jestem w stanie nawet zakwalifikować do jakiejś kategorii tej książki, bo to ani romans, ani obyczajówka i praktycznie przez cały czas niewiele się tam dzieje. Pełno w niej za to mądrości życiowych pani Beaty. Jest też szukanie innych określeń wyrazu "penis", zresztą o częściach intymnych zarówno męski, jak i damskich możemy w niej sporo przeczytać.

Nie jest to dobra książka, a jej największą zaletą jest to, że jest krótka, ma dużą czcionkę i przez to szybko się ją czyta (za to cztery gwiazdki). Nie polecam nikomu, może poza fanami autorki.

Link do opinii
Inne książki autora
Blondynka na Safari
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Blondynka na Safari

Wszystko co powinieneś wiedzieć o safari: Informacje praktyczne: pogoda i klimat, fotografowanie, zakupy, słownik języków suahili i afrikaans, obozowiska...

Kalendarz do nauki języka angielskiego
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Kalendarz do nauki języka angielskiego

Nowy sposób, żeby nauczyć się języka angielskiego. Kalendarz na Nowy Rok pełen angielskich niespodzianek. Krótkie wyrażenia i przysłowia, wyjaśnienia...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy