Diana - Moja Historia

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-08-28
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Język oryginału: angielski

Wstrząsający światowy bestseller, który Diana pomagała pisać, i który ukształtował jej los i przeznaczenie oraz zmienił królewska rodzinę na zawsze.

Istnieje tylko jedna prawdziwa i źródłowa biografia Diany, księżnej Walii: ta, w której powstawaniu ona sama sekretnie brała udział. To jest właśnie ta książka.

O Lady D opublikowano setki książek - biografie oparte głównie na plotkach i  żalach niechętnej służby, ograniczonym widzeniu przyjaciół lub tzw. przyjaciół oraz ilustrowane zdjęciami, pstrykanymi przez paparazzich.

"Diana - Moja historia" opiera się na zarejestrowanych na magnetofonie wywiadach, przekazanych w sekrecie przez księżną Walii Andrew Mortonowi w czasie głębokiego kryzysu w małżeństwie księżnej oraz w jej życiu, ilustrowanych unikalnymi kolorowymi fotografiami, które ona  sama dostarczyła. Odkąd życie Diany tak dramatycznie się zakończyło, ta książka jest tak bliska autobiografii, jaką świat kiedykolwiek może otrzymać.

Prasa o biografii "Diana - Moja historia":

"Najlepiej udokumentowana i miarodajna książka o rodzinie królewskiej, jaka kiedykolwiek powstała"  - Sunday Times

"Nowoczesna klasyka, książka, która zmieniła życie tych, którzy byli jej bohaterami" - London Evening Standard

"...wiarygodny, intrygujący, lecz także alarmujący portret 'ostatniej ikony dwudziestego wieku' "- Daily Telegraph

Kup książkę Diana - Moja Historia

Opinie o książce - Diana - Moja Historia

Avatar użytkownika - Olena
Olena
Przeczytane:2019-03-15, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia
Andrew Morton0
Okładka ksiązki - Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia

SPRZEDAŻ OD 21-01-2008! Andrew Morton jest najsłynniejszym biografem i autorytetem w dziedzinie współczesnych sław, autorem najbardziej skandalicznych...

Diana. Prawdziwa historia
Andrew Morton0
Okładka ksiązki - Diana. Prawdziwa historia

Książka jest niezwykłą, królewską biografią. W swoich badaniach Andrew Morton był bowiem wspierany przez rodzinę Diany i jej najbliższych przyjaciół...

Córki tęczy
Hanna Cygler