Film, kwiecień (04) 2013

Tom 0 cyklu Miesięcznik Film

W numerze między innymi:
- Wielka prosta Katarzyny Herman.
- Premiery i nowe sezony seriali, którymi będzie żył świat w tym roku.
- Słodkie cukiereczki dla srebrnozębnego.
- Seryjni mordercy atakują: Joe Carroll, Ryan Hardy, Pennywise, Dexter, Hannibal Lecter.

Informacje dodatkowe o Film, kwiecień (04) 2013:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2013-04-01
Kategoria: Czasopisma i magazyny
ISBN: 0137-463X

Tagi: film Film i kino

Kup książkę Film, kwiecień (04) 2013

Film, kwiecień (04) 2013 - opinie o książce

Mocnym punktem kwietniowego numeru "FILMU" jest z pewnością wywiad z Katarzyną Herman, w którym aktorka dużo uwagi poświęca najnowszemu filmowi "Oszukane" gdzie zagrała jedną z głównych ról.
Na plus zasługuje artykuł o aktorach, którzy stanęli po drugiej stronie kamery. Także artykuł o zakazanych filmach - starych filmach grozy zasługuje na plus. Na uwagę zasługuje artykuł o Soderbergu.
Mimo tak dużej ilości pozytywów ten numer nie jest tak absorbujący czytelnika jak poprzedni z marca. Mniej jest tu artykułów, na miarę tych z marcowego numeru, gdzie nie mogłam się oderwać od lektury.
Tradycyjnie interesującym działem w tym numerze "FILMU" jest dział z "kino-echo" z ciekawostkami filmowymi. Tylko czemu jedynie dwie strony? Zdecydowanie bardziej wolałabym poświęcić kilka stron o serialach dla większej ilości tych ciekawostek. Takie moje zdanie.

Film, kwiecień (04) 2011
Redakcja miesięcznika Film0
Okładka ksiązki - Film, kwiecień (04) 2011

- TOMASZ KOT o bezradności aktora wobec reżysera i montażysty.- ED HARRIS jak odkrył, że w Rosji zginęło 20 milionów ludzi.- KEVIN SPACEY gościem...

Film, grudzień (12) 2012
Redakcja miesięcznika Film0
Okładka ksiązki - Film, grudzień (12) 2012

W numerze między innymi:- artykuły o Rachel Weisz, braciach Skolimowskich, Timie Burtonie.- artykuł o nowo powstałym filmie "Hobbit". Wydanie z dwoma...