Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu

Odkryj największych myślicieli świata i ich przełomowe koncepcje!

Zbyt często podręczniki zamieniają godne uwagi teorie, zasady i figury filozoficzne w nużący dyskurs, który odrzuciłby nawet Platon. Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiaćbez bólu usuwa nudne szczegóły i wyczerpującą filozoficzną metodologię, a zamiast tego daje lekcję filozofii, która angażuje Cię w odkrywanie fascynującej historii ludzkiej myśli i jej rozwoju.

Od Arystotelesa i Heideggera po wolną wolę i metafizykę, poradnik Paula Kleinmana zawiera setki zabawnych filozoficznych ciekawostek, ilustracji i zagadek myślowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Więc niezależnie od tego, czy chcesz rozwikłać tajemnice egzystencjalizmu, czy po prostu chcesz dowiedzieć się, czym zasłynął  Voltaire, Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu ma wszystkie odpowiedzi - nawet te, o których nie wiedziałeś, że szukasz.

Paul Kleinman

Mieszka w Nowym Jorku. Ukończył University of Wisconsin uzyskując dyplomy w zakresie sztuki i sztuki komunikacji w radiu, telewizji i filmie. Niezależny badacz i autor książek, w których w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy zawiłe teorie naukowe.

Informacje dodatkowe o Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-06-15
Kategoria: Socjologia, filozofia
Tytuł oryginału: 101 Filozofia, 101 Philosophy

Tagi: Filozofia w ujęciu popularnym

Kup książkę Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu

Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Stym
Stym
Przeczytane:2023-02-04, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2023,

Elegancka podróż przez najważniejsze wątki w historii psychologii. Świetna dla laika jak i osoby w temacie, w ramach powtórki.

Kupa wiedzy
Paul Kleinman0
Okładka ksiązki - Kupa wiedzy

Są wśród nas. Mało tego, są w większości. Niektórzy się z tym ukrywają, inni namawiają, żeby spróbować. W ich ubikacjach piętrzą się stosy gazet i książek...