Gamerka

Boję się, że nadejdzie moment, kiedy przestanę odróżniać jawę od snu, a mój świat runie razem ze mną. Nie potrafię sobie wyobrazić, co bym zrobił, gdybyś nagle okazała się kłamstwem, imaginacją mojego umysłu.

WhiteRabbit jest na najlepszej drodze do zostania profesjonalnym graczem. Jego tajemniczość i nieznana tożsamość wzbudzają ciekawość wielu zawodników FIFA, w tym wicemistrza świata – Kiliana „MadHattera” Kormana.

Ukryta za maską Wiktoria szybko się przekonuje, że prowadzenie podwójnego życia jest bardzo uciążliwe, szczególnie gdy w grę wchodzą uczucia.

Czy nawiązanie bliskiej relacji z największym przeciwnikiem może skończyć się dobrze?

Co z tym wszystkim ma wspólnego Kraina Czarów?

Odważysz się wkroczyć do świata rywalizacji, namiętności i pasji, w którym nic nie jest oczywiste?

Informacje dodatkowe o Gamerka:

Przeczytane:2024-02-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

🎮OPINIA🎮

Tytuł:"GAMERKA" To tylko gra Tom 1

Autor: Katarzyna Wycisk

To historia o Wiktorii i Kilianie, których pasją jest e-sport i gra w FIFĘ.

Wiki jako WhiteRabbit jest na najlepszej drodze do zostania profesjonalnym graczem.

Jako wielka fanka Kiliana "MadHattera" podziwia jego osiągnięcia i chce w przyszłości osiągnąć to co on. Tajemniczość WhiteRabbita i nieznaną tożsamość wzbudza ciekawość wielu zawodników FIFA w tym wicemistrza świata Kiliana "MadHattera" Kormana.

Jednak Wiktoria szybko się przekonuje że prowadzenie podwójnego życia jest bardzo uciążliwe. Ich przypadkowe spotkanie sprawia że budzą się w nich uczucia których się niespodziewali i których nie planowali.

Czy Kilianowi uda się poznać prawdziwą tożsamość WhiteRabbita?

Co z tym wszystkim wspólnego ma Kraina Czarów?

"Gamerka" to książka którą pokochałam od pierwszych stron ❤️ Fabuła książki jest tak wciągająca że nie sposób się od niej oderwać. Autorka porusza w swojej książce wiele ważnych tematów m.in: dyskryminacja że względu na płeć, skomplikowane relacje rodzinne, schizofrenia.

Wprowadza nas do świata e-sportu i pokazuje jak on naprawdę wygląda.

Nawiązanie do Alicji w Krainie Czarów to coś nieziemskiego. Dogłębnie oddany klimat: tajemniczości, szaleństwa,traumy.

Ta historia to prawdziwy rollercoaster wydarzeń i zwrotów akcji. Ta książka jest perfekcyjna pod każdym względem.

Jestem godna podziwu dla autorki w jaki sposób opisuje temat e-sportu i choroby jaką jest schizofrenia. Widać tu ogromne zaangażowanie. Bardzo polubiłam i zżyłam się z głównymi bohaterami i zdecydowanie czekam na kontynuację losów Kiliana i Wiktorii, gdyż ta historia pochłonęła mnie do reszty. Z całego serca polecam przeczytać bo naprawdę warto ❤️

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2024-01-25, Ocena: 6, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki. Kasia jest jedną z pisarek po których powieści sięgam w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Do sięgnięcia po jej ostatnią powieść "Gamerka. To tylko gra" zachęcił mnie interesujący, wręcz intrygujący opis oraz piękna okładka, która bezapelacyjnie przyciągająca uwagę. W ogóle wykonanie książki zasługuje na uznanie, to jedno z najładniejszych wydań jakie widziałam. W książce znajdziemy motyw enemies to lovers, który ja osobiście bardzo lubię. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się w ekspresowym tempie. Ja pochłonęłam ją w jeden poranek i nie odłożyłam póki nie przeczytałam ostatniego zdania! Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana, dopracowana i bardzo dobrze poprowadzona. Fabuła skupia się głównie na tematyce esportu, rywalizacji oraz tajemniczym wątku związanym z Alicją w krainie Czarów. Bohaterowie zostali w rewelacyjny sposób wykreowani przez Kasię. To postaci niezwykle autentyczne, które nie są idealne, tak jak my popełniają błędy, postępują pod wpływem chwili, dlatego tak łatwo się z nimi utożsamić w pewnych kwestiach, podzielając podobne bolączki i dylematy moralne. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się zmagają, a za sprawą retrospekcji mogłam dowiedzieć się jakie wydarzenia z przeszłości wpłynęły na ich obecne życie, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Wiktoria od pierwszych chwil zaskarbiła sobie moją sympatię, jestem pod wrażeniem jej pasji oraz determinacji w dążeniu do celu. Kilian natomiast początkowo wywoływał we mnie wiele mieszanych odczuć, jednak kiedy zagłębiłam się w jego historię zrozumiałam dlatego młody mężczyzna ma właśnie takie podejście do życia. Jednocześnie w niektórych momentach ujął mnie swoją troską i dobrym sercem, co w w ogólnym rozrachunku sprawiło, że i on skradł moje serce. Relacja bohaterów została w rewelacyjny sposób zaprezentowana, a to za sprawą motywu enemies to lovers, chociaż w przypadku tej historii, tych bohaterów mamy tak jakby dwie rzeczywistości: tą realną i tą wirtualną. Obie ogromnie mi się podobały, obie śledziłam z dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem. Autorka od pierwszych stron wciąga Czytelnika w wirtualny, pełen emocji, pasji i wrażeń świat i muszę przyznać, że sama zapragnęłam zagrać w FIFĘ, poczuć to co podczas gry odczuwali MadHatter i WhiteRabitt. W książce nie brakuje oczywiście tajemnic, które wychodzą na światło dzienne w powolnym tempie, niemniej jednak w znaczący sposób wpływają na życie bohaterów. Czytając tą książkę tak naprawdę nie widziałam co przyniosą kolejne strony co niesamowicie mi się podobało. Ten dreszczyk emocji. Ta niepewności co wydarzy się za chwilę, jaka będzie reakcja bohaterów... Autorka w swojej powieści porusza wiele ważnych, życiowych i ponadczasowych problemów dzisiejszego społeczeństwa: są to skomplikowane relacje rodzinne, dyskryminacja, samoakceptacja.Kasia nie boi się poruszać także trudnej tematyki, często będącej w sferze tabu, a mowa schizofrenii, tego z czym się wiąże, jak wpływa na życie osoby chorej oraz jej rodziny. Muszę przyznać, że ta historia sprawiła, że moje serce w wielu momentach zabiło zdecydowanie szybciej i mocniej.. szczególnie końcówka jaką zaserwowała tutaj Kasia pozostawiła mnie z szokiem wymalowanym na twarzy! Kochana, takie coś powinno być karalne! Cudownie spędziłam czas z tą książką i nie mogę się już doczekać dalszych losów bohaterów, bo coś czuję, że jeszcze wiele się tutaj wydarzy! Polecam!

Avatar użytkownika - Natalie
Natalie
Przeczytane:2024-01-05, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2024, Mam,

Styl pisania Kasi jest wciągający. Relacja między Wiktorią i Kilianem jest czymś wspaniałym i wydaje się bardzo realistyczne. Końcówka rozwaliła mnie emocjonalnie. Mimo że rozumiem Kiliana i to że chciał chronić Wiktorię przed samym sobą, to nie potrafiłam tego zaakceptować.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-22, Przeczytałam,
Freak. Naucz mnie oddychać
Katarzyna Wycisk0
Okładka ksiązki - Freak. Naucz mnie oddychać

Reiner miał wszystko: pracę marzeń w Państwowej Straży Pożarnej, kobietę, z którą chciał spędzić resztę życia i prawdziwych przyjaciół - braci z jednostki...

RAIN Spraw, by cienie stały się światłem. Część 1
Katarzyna Wycisk0
Okładka ksiązki - RAIN Spraw, by cienie stały się światłem. Część 1

MÓWIĄ, ŻE NASTOLETNIA MIŁOŚĆ JEST NAJBARDZIEJ SZALONA I NAMIĘTNA. JEDNAK NIKT NIE WSPOMINA, ŻE BYWA RÓWNIE BOLESNA. Szesnastoletni Jace jest gnębiony...