#girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie

Ta książka to zamknięte na 368 stronach rozmowy na tematy bardzo bliskie każdej kobiecie. Jest o samoakceptacji, zdrowiu, relacjach, macierzyństwie, seksie, biznesie, sukcesie, motywacji, tolerancji, sile i po prostu - o kobietach dla kobiet.

To książka dla aktywnych i biernych, tolerancyjnych i tych mniej elastycznych, akceptujących siebie oraz tych, którzy potrzebują uwierzyć, że wszystko zaczyna się w głowie! Autorki rozmawiają, zadają pytania, często takie na jakie nam czasem nie wystarcza czasu, albo najzwyczajniej odwagi.

Ta książka stanowi impuls do działania, do wprowadzenia zmian, by zgodnie z planem realizować swoje marzenia.

To także jedna z piękniej wydanych książek, dopracowana w każdym calu. Piękna i mądra zarazem! Kobieca, po prostu:)

Informacje dodatkowe o #girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie:

#girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kamasitha
Kamasitha
Przeczytane:2021-02-15, Ocena: 6, Przeczytałem, 12 książek 2021,

Książka ciekawa i przydatna.

Na początku pomyślałam "o nie, kolejna książka o tym że trzeba dobrze jeść, wysypiać się i nie stresować, jakby to już nie było wiadomo".

Po czym okazało się że książka jest bardzo fajna, zawiera wiele cennych rad, linków do przydatnych stron o których istnieniu nie miałam pojęcia. Doszło do tego że wiele informacji i "namiarów" sobie wynotowałam z tej publikacji.

Dlatego polecam ją.

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2018-10-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 2018, 52 książki 2018, Mam,

"#girlstalk" to książka, a raczej poradnik nie tylko dla dziewczyn, ale również dla chłopaków. Może po nią sięgnąć i starszy i młodszy, a także aktywny i bierny.

Powyższa książka to zestawienie kilkunastu wywiadów z osobami z pewnego portalu. Wypowiadają się oni m.in. na temat samoakceptacji, sukcesu, macierzyństwa, zdrowia czy też związków. Każdy z pytanych opowiada swoje emocjonalne historie jakie przeżywali w danym temacie.
Według mnie autorki stworzyły pomocny poradnik, w którym możemy poznać jak różne może być życie i jak wiele może być dróg życia. Książka może nie jest łatwa i porusza wiele mało znanych słów, ale na pewno jest pomocna. Jak dla mnie potrafi ona wiele nauczyć, a szczególnie pokazać, że jeszcze wiele możemy zmienić oraz przeżyć.

Moja ocena: 7/10

Daj mi więcej
Paulina Klepacz0
Okładka ksiązki - Daj mi więcej

Pola i jej chłopak Tomasz przyjeżdżają do stolicy z optymistycznym planem na życie. Życie jak z pierwszych stron gazet - kolorowe, beztroskie, dostatnie...