Inni mają lepiej

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2020-06-03
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381774468
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Tłumaczenie: brak

Ocena: 5 (8 głosów)

Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Bywa skomplikowane, zwłaszcza gdy wyobraźnia zaczyna pracować na naszą niekorzyść.

Historia Zuzy, Natalii i Jagody to opowieść o tym, jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości, ukrytych pragnieniach, drugich szansach i kobiecej przyjaźni, która daje siłę, by uwierzyć, że szczęście może być wyborem, nie przypadkiem.

Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych, którym wydaje się, że życie sąsiadów, znajomych, wszystkich bliskich i dalekich ,,innych" jest bardziej kolorowe i dla tych, którzy potrzebują zachęty, by ruszyć z miejsca.

Warto przyjrzeć się historiom bohaterek, by na co dzień nie ulegać iluzjom, a walczyć o to, co jest dla nas naprawdę ważne.

Tagi: bóg Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Inni mają lepiej

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Inni mają lepiej

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2021-04-06, Ocena: 5, Przeczytałam, 2021,

Kolejna bardzo życiowa ksiązka Krystyny Mirek

Tym razem autorka pokazuje, że nie zawsze rodzina, ale osoby całkiem obce (tu matki dzieci uczęszczających do przedszkola) potrafią pocieszyć, pomóc w potrzebie, zrozumieć.

 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2020-12-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Ciepła, pełna optymizmu powieść o dawaniu drugie jszansy, wierze w drugiego człowieka, wybaczaniu i miłości. Chciałabym mieć za przjaciółkę głowne bohaterki, mądre, niezawistne i pomocne. Przyjemna lektura.

Link do opinii
Inne książki autora
Światło o poranku
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Światło o poranku

Świąteczne iluminacje odeszły w przeszłość, nadszedł styczeń, a z nim powrót do codzienności. A u naszych ulubionych bohaterów wiele się...

Światło gwiazd
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Światło gwiazd

W wilii pod kasztanem nastała jesień. W wielkim ogrodzie jak zawsze pięknie, ale w życiu mieszkańców wiele zawirowań. Pewien mężczyzna, który...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy