Jacek Placek futbolowa bestia

"Napisałem wszystko i wszystko narysowałem. Jestem Jacek Placek, a to są moje przygody. One są prawdziwe, choć obawiam się, że mi nie uwierzysz. Powiedz, czy spotkałeś kiedyś bestię, grającą w futbol? Bardzo kudłatą i z naprawdę ogromnymi stopami! Czy kiedykolwiek morski potwór nasypał ci piasku do ciasta? Mama była niesamowicie wściekła! A czy spotkałeś prawdziwego upiora, mieszkającego w tunelu strachu? Łuuuuuu! Rzeczy, które mi się przytrafiły są na prawdę NIEWIARYGODNE!"

Informacje dodatkowe o Jacek Placek futbolowa bestia:

Jacek Placek futbolowa bestia - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-05-29, Ocena: 4, Przeczytałam,
3 historyjki ( "Futbolowa bestia", " Morski potwór", "Upiór" ), pogodne anegdoty opowiedziane przez chłopca w wieku około 10- 11 lat. Każda historyjka jest opowieścią o tym jak z zera dojść do bohatera i Jacek w cale nie musi się przy tym wysilać. Po prostu prawda ujrzy światło dzienne i Jacek vel Pączuś zostanie oceniony właściwi. Mój 9- cio letni syn ocenia 5/10. 3- latek nie chciał słuchać ostatniej opowieści o Upiorze w wesołym miasteczku. Ja? Dam ogólnie 4, bo chłopiec i jego "potworni" przyjaciele to osoby obdarzone szlachetnymi cechami, a pomysłowość Autora jest zadziwiająca. Polecam dzieciom 9+ do samodzielnego czytania. Duża czcionka i humor. Również w grafice, rysunkach również tych imitujących zniszczenia książki gryzmołami, brudnymi paluszkami czy rozdarciem stron.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch