Kobiety pragną bardziej

Niezwykła książka twórców jednego z najpopularniejszych seriali Seks w wielkim mieście!

Kobiety odnoszące sukces nie zawsze potrafią właściwie ocenić zaangażowanie mężczyzny. Łudzą się, że dając partnerowi więcej swobody i akceptując jego postępowanie, sprawią, że zwiąże się z nimi na stałe. Spotykają się z przyjaciółkami i prowadzą długie rozmowy, analizując niejasne zachowania mężczyzn. To strata czasu!

Mężczyzna nie jest skomplikowany, choć chce, by za takiego go uważano. Nie ma mowy o żadnych sprzecznych sygnałach. Może po prostu nie zależy mu na tobie!

Wielki hit ostatnich lat w USA, ponad 2 miliony wydanych egzemplarzy. Numer jeden na listach bestsellerów "New York Timesa", "USA Today", "Publisher's Weekly", "Wall Street Journal".

Książka Kobiety pragną bardziej ukazała się w Polsce w 2005 roku pod tytułem .

Greg Behrendt pracował jako konsultant przy kręceniu serialu Seks w wielkim mieście w ciągu trzech kolejnych sezonów. Jego występy komediowe prezentowano w HBO, Comedy Central Presents..., The Tonight Show with Jay Leno, Late Show with David Letterman i Late Night with Conan O'Brien.

Liz Tuccillo zajmowała się literacką stroną serialu Seks w wielkim mieście, który został nagrodzony statuetką Emmy. Pisuje także dla teatrów niezależnych.

Informacje dodatkowe o Kobiety pragną bardziej:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2009-06-03
ISBN: 978-83-7510-370-0
Tytuł oryginału: He's Just Not That Inti You
Tłumaczenie: Agnieszka Jacewicz
Ilustracje:Zbigniew Mielnik

Kup książkę Kobiety pragną bardziej

Kobiety pragną bardziej - opinie o książce

Avatar użytkownika - kozunia97
kozunia97
Przeczytane:2016-02-18,
Humorystyczna opowieść, lekka, przyjemna. Dużo ciekawych spojrzeń na sytuacje, które dla nas wydawałyby się oczywiste, a jednak takie nie są. Jest to też niejako poradnik o tym, jak w życiu iść z górki a nie pod nią ;)
Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2015-07-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Autor traktuje czytelniczki jakby brakowało im piątej klepki i w co trzecim zdaniu powtarza, że "nie zależy mu na tobie", bez względu na to jaki jest powód. Zadufany w sobie egoista, pan wszystkowiedzący, przekonany, że jego doświadczenie nie ma sobie równych i może na lewo i prawo w swoich odpowiedziach szastać poniżającymi epitetami Poleciłabym tę ksiazkę każdej kobiecie. Książka zawiera zbiór oczywistych (dla facetów!) prawd, które my kobiety nie chcemy lub nie potrafimy dostrzec. Ile to razy czekałyśmy na jego telefon i potrafiłysmy znaleźć 1000 usprawiedliwien dlaczego nie zadzwonił? A dla facetów jest tylko jedna jedyna odpowiedz - niestety czesto ostatnia, którą my kobiety bierzemy pod uwagę... Warto przeczytać, choćby dlatego, zeby nie tracić czasu na faceta, który już dawno od nas "odpłynął".
Avatar użytkownika - magda690
magda690