Kuracja życia metodą dr Clark

"Kuracja życia metodą dr Clark" to książka, która zyskała ogromną popularność na całym świecie. Dowiadujemy się z niej, jak przez oczyszczenie pozbyć się nieuleczalnych chorób!

Medycyna niekonwencjonalna od wielu lat stanowi kontrowersyjny temat. Przeciwnicy potrafią przywołać wiele naukowych badań na temat jej nieskuteczności, zwolennicy: skutecznie odeprzeć każdy atak. Faktem jest jednak, że książka "Kuracja życia metodą dr Clark" zdobyła ogromną popularność na całym świecie i stała się bestsellerem.

Oto szansa dla tych, którzy uważają, że nic im nie pomoże. Niejedna czytelniczka, czytelnik, lub zwolennik dr Clark przywołać może swój przypadek jako przykład ozdrowienia. Lekarz stwierdza, że to koniec: nieuleczalna choroba, nie ma skutecznego leczenia. Brzmi przerażająco? Dr Clark ma jednak zupełnie inne rozwiązanie. Opierając się na kuracji ziołowej, oczyszczającej organizm, udziela wskazówek do pełnego zapanowania nad zdrowiem. Ponadto niezbędnym urządzeniem zmieniającym życie stanie się kieszonkowy generator, który wytwarza lecznicy prąd o bardzo małej wartości, który pobudza komórki do regeneracji i sprawi, że staniemy się zdrowsi. Brzmi nieprawdopodobnie?

"Kuracja życia metodą dr Clark" jest pozycją, która zaskoczyła i zachwyciła już niejednego. Jej szczegółowe i niezwykle praktyczne porady sprawią, że pozbędziesz się nawet najbardziej dokuczliwego schorzenia. Diagnoza lekarza nie powinna być dla nas wyrokiem i nie powinieneś godzić się z nią bez walki! Autorka wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą na przestrzeni lat i chętnie dzieli się nią z każdym, kto chciałby w niekonwencjonalny i w pełni naturalny sposób walczyć o nowe życie.

Hulda Clark urodziła się w 1928 roku, a zmarła w 2009 roku. Była amerykańskim, dyplomowanym biologiem, naturopatą i autorką książek. Popierała kontrowersyjną medycynę niekonwencjonalną.

Informacje dodatkowe o Kuracja życia metodą dr Clark:

Wydawnictwo: Purana
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The Cure for All Diseases
Język oryginału: Angielski

Kup książkę Kuracja życia metodą dr Clark

Kuracja życia metodą dr Clark - opinie o książce

Pokładałam w niej bardzo duże nadzieje. Słyszałam o niej wiele dobrego i pozytywnych reakcji na temat wywierania przez nią wpływu. Na zdrowie, życie, codzienność.

Pierwsze kilkadziesiąt stron czytałam bardzo uważnie, później przewertowałam choroby, które mnie interesowały. Niestety nie wykorzystam jej w moim życiu za bardzo, bo nie korzystam z biorezonansu, sama nie wiem czy w niego wierzę.

Jednak kilka wskazówek było dla mnie zaskakujących i być może większy optymizm co do walki z pasożytami, dałby mi więcej pozytywnych odczuć co do książki.