Kwalifikowalność wydatków w krajowych programach operacyjnych

Rozliczasz projekty unijne? Starasz się o dotacje? Dowiedz się, jak dobrze udokumentować i zaplanować wydatki, na co zwrócić uwagę, by nie popełnić kosztownego błędu. Kwalifikowalność wydatków dokonywanych w ramach realizacji projektów współfinansowanych ze środków funduszy Unii Europejskiej jest tematem nastręczającym wielu problemów podmiotom korzystającym z dotacji. Właściwe ujęcie w budżecie kosztów projektu oraz zgodność projektu z dokumentami programowymi są najważniejszą przesłanką do poz

Informacje dodatkowe o Kwalifikowalność wydatków w krajowych programach operacyjnych:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7426-660-4

Kup książkę Kwalifikowalność wydatków w krajowych programach operacyjnych

Kwalifikowalność wydatków w krajowych programach operacyjnych - opinie o książce

Halina Kędziora0
Okładka ksiązki - Wyodrębniona ewidencja operacji w projektach finansowanych ze środków unijnych z wzorcowym planem kont

Jednym z podstawowych wymogów stawianych przez Unię Europejską podmiotom korzystającym ze środków pomocowych jest obowiązek księgowego wyodrębnienia zdarzeń...

Halina Kędziora0
Okładka ksiązki - Dokumentacja rozliczeniowa środków unijnych przygotowywanie i opisywanie dokumentów księgowych i pozaksięgowych

Poprawność wszelkiego rodzaju dokumentacji (nie tylko stricte księgowej) związanej z rozliczeniem środków uzyskanych z dotacji unijnych jest przedmiotem...