Publikacja Lubię głoski, rytm i ruch! przeznaczona jest dla nauczycieli pracujących z najstarszymi przedszkolakami, pragnących jak najlepiej przygotować swoich wychowanków do nauki w klasie pierwszej. Materiał posłuży również do pracy z uczniami objętymi terapią pedagogiczną oraz mającymi specjalne potrzeby edukacyjne. W książce znajduje się 36 scenariuszy zajęć - tyle, ile jest głosek w języku polskim. Każdy scenariusz zawiera 10 ćwiczeń skoncentrowanych wokół wierszyka przewodniego. Na dołączonych płytach zamieszczono:

o nagranie 36 głosek w izolacji, z podziałem na głoski trwałe oraz nietrwałe;

o wierszyki: ,,Głoski", ,,Głoski trwałe", ,,Głoski nietrwałe";

o materiał do ćwiczeń opisanych w scenariuszach

Informacje dodatkowe o Lubię głoski, rytm i ruch!. Ćwiczenia uwagi słuchowej, koordynacji słuchowo-ruchowej oraz syntezy i analizy słuchowej:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2020-04-29
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: Materiały edukacyjne

Kup książkę Lubię głoski, rytm i ruch!. Ćwiczenia uwagi słuchowej, koordynacji słuchowo-ruchowej oraz syntezy i analizy słuchowej

Lubię głoski, rytm i ruch!. Ćwiczenia uwagi słuchowej, koordynacji słuchowo-ruchowej oraz syntezy i analizy słuchowej - opinie o książce

Małgorzata Barańska0
Okładka ksiązki - Prawą tak, a lewą wspak!. Zabawy rozwijające koordynację ruchową rąk oraz uwagę i pamięć słuchową

Książeczka zawiera 48 wierszyków oraz opisów zabaw związanych z tymi rymowankami. Zabawy mają na celu rozwijanie koordynacji ruchowej rąk...

Małgorzata Barańska0
Okładka ksiązki - W marszu mówię, klaszczę, gram. Ćwiczenia rozwijające koordynację ruchową i ruchowo-słuchową

W marszu mówię, klaszczę, gram... to publikacja skierowana do nauczycieli przedszkolaków, dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz uczniów...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;