Magia powrotu

Podarowała mu swoją niewinność...

Lady Aline Marsden dorastała w przekonaniu, że musi poślubić mężczyznę z tej samej warstwy społecznej, lecz od chwili, gdy poznała Johna McKennę, ryzykuje wszystko, by z nim być.

Oddał jej swoje serce.

Choć łączy ich zakazane uczucie, miłość McKenny do pięknej Aline jest zbyt silna, by mógł się jej oprzeć.

Gdy tajemnica wychodzi na jaw, McKenna zostaje zmuszony do wyjazdu na zawsze, nie wiedząc, że Aline zrezygnowała z niego tylko dlatego, by go ocalić.

Teraz McKenna powrócił. Odniósł w życiu sukces i pragnie zemścić się na kobiecie, która złamała mu serce. Okazuje się jednak, że płomienna miłość, która ich połączyła, nie wygasła... A gdy na jaw wychodzi najgłębiej skrywany sekret Aline, wspólnie odkrywają, że nawet przeznaczenie musi ulec sile ich miłości.

Lisa Kleypas (ur. 1964) - bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Informacje dodatkowe o Magia powrotu:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2018-03-08
ISBN: 9788381231985

Kup książkę Magia powrotu

Magia powrotu - opinie o książce

To kolejna część serii o Paprotkach,umiejscowiona chronologicznie przed Jesiennym zauroczeniem.

Młodzieńcza miłość,dramatyczne rozstanie,powrót po latach i chęć zemsty to główne motywy tej książki.Cudni są bohaterowie,choć Aline mnie chwilami denerwowała swoim uporem i brakiem zaufania do Johna,ciekawe sa ich perypetie i zmiana optyki na pewne wydarzenia z przeszłości.Podobał mi sie romans drugoplanowy(Olinia i Gideon),który swoją lekkością równoważył melodramatyczne nieco zaloty pary pierwszoplanowej.Chętnie przeczytałabym listy Gideona do Livvie.jeszcze bardziej polubiłam po tej książce Marcusa i zdesydowanie doceniłam osobe gospodyni,pani Faircloth.

Avatar użytkownika - marysilver
marysilver
Przeczytane:2018-08-19, Ocena: 3, Przeczytałam, Przeczytam 52 książki w 2018 r.,
Buntowniczka
Lisa Kleypas0
Okładka ksiązki - Buntowniczka

Druga część bestsellerowego cyklu Ravenels. Szalona ambicja i pracowitość wzniosły Rhysa Winterborne'a na szczyty bogactwa i wpływów. Twardy Walijczyk...

Bez skrupułów
Lisa Kleypas0
Okładka ksiązki - Bez skrupułów

Dlaczego lady Sophia szuka kochanka? Czy zdoła uwieść najbardziej pożądanego mężczyznę w Londynie? Lady Sophia Sydney zrobi wszystko, by usidlić niedostępnego...