Magia Serbithów

Wydawnictwo: Alegoria
Data wydania: 2019-04-10
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-62248-15-5
Liczba stron: 324

Ocena: 5 (1 głosów)

Bo miłość i magia tak samo mogą ocalić, jak i zabić.

Kto powiedział, że nieumarli nie mają uczuć, nie odczuwają emocji, nie tęsknią? Czy uczynek wydający się przejawem najwyższego okrucieństwa może wynikać ze szlachetnych pobudek? Czy syrena, której obca jest miłość, może nie tylko pragnąć, ale i pokochać? Dlaczego Werten władca nieumarłych wyrządził trójce rodzeństwa: Dorenowi, Ardinowi i ich siostrze Thierre tak straszną krzywdę? Czy jego córka Seirin naprawdę chce im pomóc, czy też jej działania mają głęboko ukryty podtekst? I jakie jest przeznaczenie dzieci rodu Gardhehare? Wiele pytań, a odpowiedź oczywiście na łamach tej mrocznej i… bardzo, ale to bardzo, zmysłowej opowieści.

– Pij, Ardinie. Musisz pić – wyszeptała. Słodki, uwodzący głos brzmiał w jego myślach, zmuszał do uległości. Posłuchał go po chwili wahania. Liznął krzepnącą kałużę. I jeszcze raz, i jeszcze. Zlizywał krew Seirin, słuchając jej nakazujących myśli. Wreszcie krew przestała płynąć, a dziewczyna, jak martwa, osunęła się na podłogę.
Ardin zawył. Zaczęła się przemiana.

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Magia Serbithów

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Magia Serbithów

Trochę mnie przytłoczyła. Zresztą co ja mówię, bardzo przytłoczyła. Autorka skleciła intrygę tak misternie, że zapewne wielu miało problem, by ją ogarnąć umysłem. Może był to z jej strony jakiś błąd w prowadzeniu narracji, ale nie jestem jakoś szczególnie do tej myśli przywiązana. Zwłaszcza, że poza skomplikowaniem wydarzeń wokół przepowiedni czytało się ją wyśmienicie. Ciekawe, czy powstanie kolejny tom, po cichu temu kibicuję.

Link do opinii
Inne książki autora
Czarownica
Małgorzata Lisińska0
Okładka ksiązki - Czarownica

Sodi, Likal i Yasa zmierzają wprost do paszczy lub łożnicy Smoczycy. Właściwie tylko ten ostatni ma szanse na to ostatnie. Krasnoluda i uczennicę Pierwotnego...

Tropiciel
Małgorzata Lisińska0
Okładka ksiązki - Tropiciel

Sodi Yudherthardere, dla przyjaciół i ludzi z problemami wymowy po prostu Sodi, to krasnoludzki Tropiciel ze słabością do kobiet, alkoholu, złota, bijatyk...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy