MANGA kurs rysunku Delux

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2021-11-17
Kategoria: Hobby
ISBN: 9788363534370
Liczba stron: 144
Tytuł oryginału: MANGA Drawing Delux

Ocena: 5 (1 głosów)

Znana japońska artystka mangi, międzynarodowa instruktorka i ilustratorka Nao Yazawa poprowadzi cię krok po kroku przez wszystkie etapy rysowania mangi, od tworzenia postaci po konstruowanie fabuły i storyboardów. Dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi poznasz każdy aspekt rysowania mangi, w tym pozy, ruch, perspektywę i rekwizyty. Naukę zaczniesz od szkicowania, nauczysz się dodawać tusz, kolory, efekty specjalne i wykończenia, by na końcu stworzyć dynamiczne postacie i wciągające historie. Znajdziesz tu również wskazówki, jak nadać postaciom żywą mimikę i jak tworzyć mangowe tła w rysunku perspektywicznym. Dzięki komiksowej formie ten poradnik sprawi, że poznawanie rysunku manga będzie zabawą i przyjemnością. Naucz się od mistrzyni, jak dobrze rysować mangę!

Tagi: Japonia bóg

Kup książkę MANGA kurs rysunku Delux

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - MANGA kurs rysunku Delux

MANGA. Kurs rysunku Delux
Autor: Yazawa Nao

Wydawnictwo: KE Liber @wydawnictwo_k.e._liber

Mikołaj wiedział co lubię i co sprawi mi przyjemność.
Oczywiście książka.

Jedną z nich jest Kurs rysunku Delux - Manga.

Nao Yazawa poprowadzi nas krok po kroku przez wszystkie etapy rysowania mangi, od tworzenia postaci po konstruowanie fabuły i storyboardów.
Dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi poznajemy każdy aspekt rysowania mangi, w tym pozy, ruch, perspektywę i rekwizyty.

Link do opinii
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy