Marilyn Monroe - morderstwo zatuszowane

W trakcie mojego dochodzenia odkryłem, że Marilyn sprawiła sobie nową garderobę u Saksa na Piątej Alei i u Jaksa w Beverly Hills, co zupełnie nie pasuje do kogoś kto myśli o samobójstwie. Niecałe 24 godziny przed śmiercią Monroe powiedziała Slatzerowi, że na poniedziałek rano, 6 sierpnia 1962 roku, planuje zwołanie konferencji prasowej, "jeżeli Bobby Kennedy nie odpowie na telefony, którymi ścigała go przez centralę Departamentu Sprawiedliwości w Waszyngtonie i w hotelu "St. Francis" w San Francisco, gdzie zameldował się po południu trzeciego sierpnia 1962 roku ze swoją żoną Ethel".

Informacje dodatkowe o Marilyn Monroe - morderstwo zatuszowane:

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Data wydania: 1987 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 83-03-02035-8
Tytuł oryginału: Marilyn Monroe: Murder Cover-Up
Tłumaczenie: Artur Ubik

Kup książkę Marilyn Monroe - morderstwo zatuszowane

Marilyn Monroe - morderstwo zatuszowane - opinie o książce

Bardzo rzetelnie opisane dziennikarskie śledztwo. Chronologicznie, z wielką dbałością o szczegóły i powiązania

Avatar użytkownika - MartinaWroc
MartinaWroc
Przeczytane:2017-01-01, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Tajemnicza śmierć Marilyn Monroe przez dwadzieścia lat była na ustach wszystkich. Marilyn zyskała większą sławę po śmierci niż kiedykolwiek w latach swej jakże olśniewającej kariery .."
Książka ukazuje szczegóły wieloletniego śledztwa prowadzonego przez Nick Harris Detectives w sprawie śmierci złotej dziewczyny Hollywood. Milo Speriglio będący narratorem książki przedstawia szereg niedopatrzeń oraz licznych prób kamuflażu szczegółów zbrodni w sposób niezwykle wciągający. Pozycja zdecydowanie na jeden wieczór, ciężko się od niej oderwać.

Powrót matki
Danuta Awolusi ;