MARRIAGETOXIN: TOM 1

Gero pochodzi z klanu zabójców zwanych „Trucicielami”, którego hstoria sięga kilkuset lat wstecz. Jako że działa w półświatku i nie radzi sobie z kobietami, nigdy nie zamierzał się żenić…
Do czasu, gdy dowiedział się, że aby linia Trucicieli nie wygasła, klan zamierza zmusić jego siostrę do urodzenia dziecka.
W tak trudnej chwili na jego drodze staje niejaka Kinosaki, oszustka matrymonialna, którą jeszcze przed chwilą zamierzał zabić…
„To pierwszy raz, kiedy ktoś składa mi taką propozycję”.
Kinosaki zostaje jego doradcą do spraw sercowych, a Gero rozpoczyna poszukiwania tej jedynej! Cel jest jasny: wystrzałowy ślub!

Informacje dodatkowe o MARRIAGETOXIN: TOM 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-12-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

PAN I PANI GERO

Znajomo to brzmi, nie powiem. Taki w sumie fabularny standard, który ostatnio mamy fajnie podany w ,,Spy ×Family", ale... No to typowy plot wzięty z komedii romantycznej i tym razem, chociaż rzecz dzieje się w gangsterskim otoczeniu, bardziej czuje się tu komedię i romans, ale ponieważ to shounen, opowieść akcji i w ogóle, ta jej bardziej dynamiczna, mroczna i sensacyjna strona bynajmniej nie pozostaje zaniedbana. I fajnie to wszystko wychodzi, a że ma w sobie całkiem sporo oldschoolowego looku - a ja taki dziaders, co sobie to cenię - przyjemnie mi się ,,Marriagetoxin" czytało i dobrze się bawiłem.

Okej. O czym rzecz opowiada? Główny bohater, Hikaru Gero, jest członkiem ,,Trucicieli", czyli klanu zabójców z tradycjami. No i wiadomo ktoś taki jak on zbyt normalnego życia nie wiedzie, więc i nie zamierza zakładać rodziny, a tu zonk, bo okazuje się, że ktoś musi, żeby przedłużyć linię swojego klanu. I wychodzi na to, że albo to on znajdzie sobie żonę, albo to jego siostra będzie musiała urodzić dziecko.

Więc Gero zaczyna działać. I wtedy w jego życiu pojawia się Kinosaki, ktoś, kogo chciał zabić, a kto może okazać się bardzo pomocny w tym wszystkim. I co dalej?

Avatar użytkownika - isil
isil