Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie (książka + film)

Arizona, rok 1882. Okres, w którym łatwo zarobić można tylko kulkę. Albert (Seth MacFarlane) to łagodny hodowca owiec, który całkowicie nie pasuje do ciężkich czasów, w jakich przyszło mu żyć. Nie dość, że cierpi z powodu swojej bardzo niskiej samooceny, to jego dziewczyna (Amanda Seyfried) właśnie zostawiła go dla miejscowego, wąsatego fryzjera (Neil Patrick Harris). Niespodziewanie do miasta przyjeżdża piękna i tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która pomoże Albertowi odnaleźć w sobie siłę, która odmieni jego życie - niestety, jej tropem podąża mąż, znany przestępca, który bardzo szybko sprawdzi odwagę farmera.

Informacje dodatkowe o Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie (książka + film):

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2014 (data przybliżona)
Kategoria: Inne

Tagi: film Film i kino

Kup książkę Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie (książka + film)

Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie (książka + film) - opinie o książce

Avatar użytkownika - Booka_Boo
Booka_Boo
Przeczytane:2017-09-07, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, Ukończone w roku 2017, Film + książka,

Trochę o historii westernu w amerykańskiej kinematografii, parę wzmianek o odtwórcach najważniejszych ról w filmie "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie" - najwięcej na temat Seth'a MacFarlane'a, filmowego Alberta, ale też jednocześnie scenarzysty i reżysera tego filmu. Barwne kadry z filmu jak w każdej tego typu książeczce. Szybko się czyta tę garść informacji. Niewiele o samym filmie. Poza postacią Alberta nie dowiemy się też za wiele na temat innych osób. Ot, tylko na tyle, na ile można sobie pozwolić, aby nie zdradzać za wiele z fabuły. Sam film zresztą również nie jest specjalnie ambitny, przypuszczalnie więc stąd tak niewiele informacji.

Ocena książki: przeciętna (5/10)
Ocena filmu: średni (5/10)

Przewodnik turysty narciarza. 50 tras w polskich górach. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Przewodnik turysty narciarza. 50 tras w polskich górach. Wydanie 1

Łąki i pola pod grubym kożuchem śniegu, zasypane ścieżki i drogi, opustoszałe, ciche lasy... – tak wyglądają letnie marzenia każdego prawdziwego...

Puchatkowe zaklęcie/Gramy w chowanego+ kredki świecowe
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Puchatkowe zaklęcie/Gramy w chowanego+ kredki świecowe

Komplet książeczek z kredkami świecowymi, które sprawią dziecku wiele radości i dużo świetnej zabawy....

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;