Mit monogamii. Jak poradzić sobie ze zdradą partnera

Co jest przyczyną zdrad i romansów? Kto faktycznie ponosi za nie winę? Czy można wybaczyć i zapomnieć?

Czyżby monogamia była sprzeczna z naturą człowieka?
I ślubuję Ci wierność...

Pierwsze pytanie, jakie zadaje sobie większość osób w chwili, gdy dowiadują się o romansie ukochanej osoby, brzmi: "Dlaczego?". Ludzie obwiniają siebie, partnera, sam związek albo osoby trzecie. Traktują to jako życiową porażkę. Kiedyś łączyło Was tak wiele - miłość, zaufanie, wspólna przeszłość, plany na kolejne lata. Nagle wszystko to zostało przekreślone. W Wasze życie wdarła się zdrada. Dłuższy romans lub krótka, błaha przygoda wywróciły ten bezpieczny świat do góry nogami.

Teraz stoi przed Tobą najtrudniejsze zadanie - rozpoczęcie procesu uzdrawiania, odbudowywanie poczucia własnej wartości i podjęcie decyzji o dalszych losach Waszego związku. Rozwód? Definitywne rozstanie? A może pomoc specjalistów? To trudna decyzja, która będzie miała ogromne znaczenie dla Waszego dalszego życia. Jeśli chcesz zrozumieć prawdziwą przyczynę niewierności i rozprawić się z tym problemem na dobre, zostawiając go za sobą, ta niezwykła książka będzie dla Ciebie najlepszym przewodnikiem i przyjacielem w czasie niełatwej podróży.

Jak społeczeństwo sprzyja romansom? Gdzie i u kogo szukać pomocy? Jak odbudować wzajemne zaufanie? W jaki sposób uzdrawiać sferę seksualną? Czy warto podejmować walkę o ratowanie związku?

Informacje dodatkowe o Mit monogamii. Jak poradzić sobie ze zdradą partnera:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2009-02-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Mit monogamii. Jak poradzić sobie ze zdradą partnera

Mit monogamii. Jak poradzić sobie ze zdradą partnera - opinie o książce