Morderstwo w Orient Espresso

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2021-09-27
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788366966666
Liczba stron: 304

Tom 3 cyklu Jacek Przypadek

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Do mieszkania Jacka wprowadza się piękna i niebywale inteligentna kobieta, której obecność zaburza powszechne przekonanie o niedostępności detektywa. To nie przeszkadza jednak Przypadkowi w prowadzeniu kolejnych śledztw. Chwyta mordercę, który w Orient Espresso pałeczkami do sushi zabił ważnego dyrektora, znajduje zbrodniarza naruszającego kodeks honorowy wielkiej korporacji tytoniowej, a w ostatniej ze spraw szuka złodzieja, który okradł... złodzieja.Za każdym razem odnosi sukces, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House'a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.
,,Morderstwo w Orient Espresso" to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Tagi: komedia kryminalna

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Morderstwo w Orient Espresso

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Morderstwo w Orient Espresso

Avatar użytkownika - Grzegorz74
Grzegorz74
Przeczytane:2021-10-06, Ocena: 4, Przeczytałem, 2021, 52 książki 2021,
Inne książki autora
Znamienne stany świadomości
Jacek Getner0
Okładka ksiązki - Znamienne stany świadomości

Jacek, nie mogąc liczyć na przychylność policji w uzyskaniu licencji detektywa, zakłada działalność gospodarczą jako jasnowidz i w ten sposób oferuje swoje...

Arszenik i stare obrazy
Jacek Getner0
Okładka ksiązki - Arszenik i stare obrazy

Przypadek chodzi po ludziach, czyli komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej! Jacek Przypadek dobiega trzydziestki...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy