Okładka książki - Na krawędzi

Na krawędzi

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2014-09-19
Dodał/a książkę: elibri

Powieść, która w 2011 roku znalazła się na liście dziesięciu najlepszych książek wybranych przez amerykański magazyn Esquire.

Phil Hunt wpadł w poważne tarapaty. Przez dwadzieścia lat mieszkał z żoną w stanie Washington, hodując konie na małym ranczu. Starał się trzymać z dala od kłopotów, choć na życie zarabiał nie zawsze w legalny sposób. Teraz ścigają go dwaj mężczyźni: Drake, zastępca szeryfa - człowiek dobry choć zdeterminowany, i Grady, zły do szpiku kości, bezwzględny płatny zabójca.

Czy Huntowi uda się umknąć pogoni? Czy okrutny Grady rozrzuci jego zmasakrowane szczątki wzdłuż kanadyjskiej granicy? Urban Waite konsekwentnie i do końca trzyma czytelnika w niepewności.

Niesłabnące napięcie oraz piękny styl powieści Na krawędzi, a także krwiste postaci bohaterów i sugestywne opisy przyrody, świadczą niezbicie o tym, że Urban Waite z powodzeniem może rywalizować ze współczesnymi mistrzami prozy.

Kup książkę Na krawędzi

Opinie o książce - Na krawędzi

Już jestem martwy
Urban Waite0
Okładka ksiązki - Już jestem martwy

Ray Lamar przez lata pracował na polach naftowych, ale gdy złoża się wyczerpały, by zapewnić rodzinie byt, zaczął przyjmować ,,zlecenia" od tajemniczego...

Drogowskazy
Wiktor Osiatyński