Okładka książki - Na krawędzi

Na krawędzi

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2014-09-19
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788378857174
Liczba stron: 336
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Powieść, która w 2011 roku znalazła się na liście dziesięciu najlepszych książek wybranych przez amerykański magazyn Esquire.

Phil Hunt wpadł w poważne tarapaty. Przez dwadzieścia lat mieszkał z żoną w stanie Washington, hodując konie na małym ranczu. Starał się trzymać z dala od kłopotów, choć na życie zarabiał nie zawsze w legalny sposób. Teraz ścigają go dwaj mężczyźni: Drake, zastępca szeryfa - człowiek dobry choć zdeterminowany, i Grady, zły do szpiku kości, bezwzględny płatny zabójca.

Czy Huntowi uda się umknąć pogoni? Czy okrutny Grady rozrzuci jego zmasakrowane szczątki wzdłuż kanadyjskiej granicy? Urban Waite konsekwentnie i do końca trzyma czytelnika w niepewności.   

Niesłabnące napięcie oraz piękny styl powieści Na krawędzi, a także krwiste postaci bohaterów i sugestywne opisy przyrody, świadczą niezbicie o tym, że Urban Waite z powodzeniem może rywalizować ze współczesnymi mistrzami prozy.

Kup książkę Na krawędzi

Opinie o książce - Na krawędzi

Inne książki autora
Już jestem martwy
Urban Waite0
Okładka ksiązki - Już jestem martwy

Ray Lamar przez lata pracował na polach naftowych, ale gdy złoża się wyczerpały, by zapewnić rodzinie byt, zaczął przyjmować ,,zlecenia" od tajemniczego...

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy