Najpierw zadbaj o siebie. 4-tygodniowy kurs zdrowej asertywności dla kobiet

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz nareszcie zadbać o siebie tęsknisz za tym, aby czuć się bardziej swobodnie w relacjach z innymi chcesz nauczyć się odważnie komunikować swoje prawdziwe uczucia i potrzeby.

W książce znajdziesz unikalny, 4-tygodniowy trening, który pomoże Ci skutecznie zadbać o siebie. 28 dni treningu to 28 małych kroków, które poprowadzą Cię ku trwałej zmianie nawyków i nauczą Cię bycia swoim priorytetem numer 1. Z korzyścią dla Ciebie i innych!

Odkryj 28 praktyk rozwojowych, dzięki którym świadomie i odważnie będziesz wybierała siebie i swoje szczęście, m.in.:

Trening uważności Detoks od obowiązków Trening poczucia własnej wartości.

Dzięki 4-tygodniowemu treningowi, który dla Ciebie przygotowałam nauczysz się zdrowej miłości do siebie, przestaniesz się poświęcać i zaczniesz żyć naprawdę. Dowiesz się, jak nareszcie zdjąć swoje priorytety, potrzeby i marzenia z półki z napisem ,,potem" i zacząć świadomie o nie dbać.

Patrycja Załug - autorka książek ,,Codziennie Pewna Siebie" oraz ,,100 pomysłów, jak być dla siebie dobrą" tym razem zabierze Cię w podróż do źródeł Twojej siły i nauczy Cię, jak nareszcie zadbać o siebie. Jedna z polskich liderek międzynarodowego ruchu przebudzenia świadomości kobiet, ucząca miłości do siebie i bezwarunkowej samoakceptacji. Pisze książki, prowadzi fan page Codziennie Pewna Siebie oraz bloga występuje na kobiecych konferencjach, a także spotyka się z kobietami na indywidualnych sesjach coachingowych, webinarach i warsztatach online. Jej fan page śledzi ponad 23 tysiące osób. Założycielka Szkoły Liderek, mentorka przedsiębiorczych kobiet. Miłośniczka tantry, kizomby i medytacji Vipassana.

Informacje dodatkowe o Najpierw zadbaj o siebie. 4-tygodniowy kurs zdrowej asertywności dla kobiet :

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-02-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Najpierw zadbaj o siebie. 4-tygodniowy kurs zdrowej asertywności dla kobiet

Najpierw zadbaj o siebie. 4-tygodniowy kurs zdrowej asertywności dla kobiet - opinie o książce

Patrycja Załug0
Okładka ksiązki - Codziennie pewna siebie. 8-tygodniowy trening budowania pewności siebie dla kobiet

Pewność siebie już w Tobie jest, a ta książka pomoże Ci ją wydobyć. W książce znajdziesz 8-tygodniowy trening, który w radykalny sposób odmieni...

Forget Me Not
Julie Soto