Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rzeczy

Jak panować nad sobą i nie dopuścić, żeby niepokój negatywnie wpływał na podejmowane decyzje? Skąd bierze się niepokój w organizacjach? Jak rozpoznać objawy niepokoju i jak się od niego uwolnić? Jak zachować spokój, jasność umysłu i opanowanie w obliczu niepokoju? Niepokój towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Dawniej pomagał skutecznie walczyć o przetrwanie, dziś często bywa motorem wielkich przedsięwzięć. Jednak w organizacjach charakteryzujących się zbyt wysokim poziomem niepokoju pracownicy nie wykorzystują w pełni swoich możliwości. Dlatego umiejętność zachowania spokoju prędzej czy później owocuje lepszymi i bardziej produktywnymi relacjami w miejscu pracy. Autor książki "Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rzeczy?" przedstawia praktyczne wskazówki, dzięki którym łatwiej osiągnąć sukces na dzisiejszych niespokojnych rynkach. Wiedza, motywacja i talent pracowników to cenne zasoby firmy, ale tak naprawdę umiejętność radzenia sobie z towarzyszącym biznesowi niepokojem często decyduje o powodzeniu lub porażce. Przedstawione w książce przykłady skłaniają do przemyśleń. Wnioski mogą pomóc w stworzeniu miejsca pracy, do którego zawsze chętnie będziemy wracać. Dlaczego niepokój towarzyszy wszystkim organizacjom? W jaki sposób niepokój wpływa na podejmowanie decyzji? Jakie rodzaje niepokoju występują w firmach i organizacjach? Niepokój jest zaraźliwy -- jak go rozpoznać i jak mu przeciwdziałać?

Informacje dodatkowe o Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rzeczy:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0414-6

Kup książkę Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rzeczy

Niespokojna organizacja. Dlaczego inteligentne firmy robią głupie rzeczy - opinie o książce

Powrót matki
Danuta Awolusi ;