Seria trzech kolorowanek relaksacyjnych to propozycja dla całej rodziny. Maluchy uwielbiają spędzać czas z rodzicami i bezustannie wciągają ich do zabawy. Wspólne kolorowanie rodziców i dzieci to kreatywny i twórczy czas, a także relaks dla każdego, bez względu na wiek. Każdy motyw ilustracji jest w wersji dla dziecka i dla dorosłego. Te kolorowanki wyciszą i uspokoją zarówno maluchy, jak i rodziców.

Informacje dodatkowe o Niezwykłe mandale. Koloruje mama, koloruję ja. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2020-11-06

Kup książkę Niezwykłe mandale. Koloruje mama, koloruję ja. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych

Niezwykłe mandale. Koloruje mama, koloruję ja. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych - opinie o książce

Świnka Peppa. Chrum... Chrum (#27). W krainie dinozaurów
Okładka ksiązki - Świnka Peppa. Chrum... Chrum (#27). W krainie dinozaurów

Kolejna z cyklu zabawnych książeczek dla miłośników sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki. Książeczki opisujące wesołe przygody Peppy nawiązują do...

Kluczowe zagadnienia tyflopedagogiki i nauk pokrewnych
Okładka ksiązki - Kluczowe zagadnienia tyflopedagogiki i nauk pokrewnych

Publikacja Kluczowe zagadnienia tyflopedagogiki i nauk pokrewnych pod redakcją naukową badaczek z Katedry Pedagogiki Specjalnej Wydziału Nauk Pedagogicznych...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;