Ninja Timmy i polowanie na skradziony śmiech

Gratka dla wielbicieli filmów o Shreku i Krainy lodu, a także miłośników klasycznych już książek Roalda Dahla i Opowieści z Narnii. Wciągający, oryginalny i pięknie ilustrowany debiut Henrika Tamma, napisany z myślą o czytelnikach w wieku 8–12 lat, pełen dzielnych bohaterów przeżywających zadziwiające przygody.

Oto kot Timmy, jego przyjaciel Szymon (norka) oraz świńscy bracia Gaspar i Kaspar – grupa wynalazców, którzy stworzyli wspaniałą maszynę i chcieliby ją sprzedać miejscowemu handlarzowi. Pełni wiary w przyszłość kroczą przez zatłoczone ulice Elizandrium , żeby zanieść urządzenie do kupca, gdy wtem… zostają obrabowani przez bandę łobuzów. Z pomocą nowych przyjaciół: Alfreda – dobrotliwego zabawkarza i Florki – kociej mistrzyni lotnictwa, Timmy i spółka postanawiają odzyskać skradzioną własność. Z czasem okazuje się, że nie tylko oni padli ofiarą tych nikczemnych rzezimieszków. Czy misja barwnej drużyny się powiedzie?

W tej pełnej zwrotów akcji i niezwykłych przygód opowieści nieustraszony Timmy i jego rezolutni przyjaciele walczą ze złem i występkiem niczym najwytrawniejsi ninja – i najprawdziwsi bohaterowie!

Informacje dodatkowe o Ninja Timmy i polowanie na skradziony śmiech:

Wydawnictwo: TADAM
Data wydania: 2020-02-17
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-953722-0-9
Ilustracje:Henrik Tamm

Tagi: dla dzieci

Kup książkę Ninja Timmy i polowanie na skradziony śmiech

Ninja Timmy i polowanie na skradziony śmiech - opinie o książce