Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni

Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni to książka Michaela Reavesa, który zaprezentował nam drugą książkę z pod serii Noce Coruscant.

Ponownie mamy okazję przyjrzeć się bliżej losom ocalałego rycerza Jedi, Jaxa Pavana. Ten zdecydował się postawić na zawód prywatnego detektywa działającego na terenie Coruscant.

Jego aktualne zlecenie zakłada odnalezienie człowieka, który zamordował eksperta kreującego broń świetlną. Rzecz jasna wiązać się to będzie z szeregiem trudności wyzwań, które postawi śledztwo. Jax po raz kolejny stanie przed niebezpieczeństwem ujawnieniem jego tożsamości.

Protagonista niestety zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że za jego pozostawianymi śladami niemalże krok w krok podąża słynny Darth Vader, polujący na pozostałych przy życiu członków Zakonu Jedi. Z każdym momentem zagrożenie staje się coraz większe, a co za tym idzie będziemy mieli okazję nacieszyć się fascynującymi opowieściami ze świata Gwiezdnych Wojen.

Informacje dodatkowe o Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni:

Noce Coruscant: Tom II - Aleja Cieni - opinie o książce

Darth Maul - Łowca z Mroku
Michael Reaves 0
Okładka ksiązki - Darth Maul - Łowca z Mroku

Darth Maul - Łowca z Mroku, Michaela Reavesa prezentuje nam wyjątkową historię jednego z najbardziej znanych Lordów Sith, który zapadł w...