Po ukończeniu 15 lat Catarina rozpoczyna naukę w Akademii Magii. Spotyka tam główną bohaterkę gry “Fortune Lover” – Marię. Wciąż zajęta ustalaniem strategii, która pozwoli jej uniknąć złego zakończenia, Catarina nawet nie zauważa, kiedy stają się bliskimi przyjaciółkami. Jednak złowroga przyszłości już daje o sobie znać… Catarina zostaje osaczona przez szkolne koleżanki, które rzucają w jej stronę oskarżenia…?!
Zapraszamy do lektury trzeciego tomu komedii romantycznej o czarnym charakterze z gry otome!

Informacje dodatkowe o ODRODZONA JAKO CZARNY CHARAKTER W GRZE OTOME, GDZIE WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO ZŁEGO ZAKOŃCZENIA: TOM 3:

Wydawnictwo: Waneko
Data wydania: 2020-10-15
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-8096-868-4

Kup książkę ODRODZONA JAKO CZARNY CHARAKTER W GRZE OTOME, GDZIE WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO ZŁEGO ZAKOŃCZENIA: TOM 3

ODRODZONA JAKO CZARNY CHARAKTER W GRZE OTOME, GDZIE WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO ZŁEGO ZAKOŃCZENIA: TOM 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-11-07, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZAGUBIONA W GRZE FANTASY

„Odrodzona w grze otome” to, w skrócie rzecz ujmując, komedia fantasy. komedia fantasy – należałoby chyba to dodać – bardziej kobieca, niż męska, mocno skupiona na romansie i próbach odzyskania dawnego życia. Oczywiście romans jest tu zepchnięty na dalszy plan, choć wiecznie obecny (mimo, iż pozostaje poza sferą zainteresowań głównej bohaterki), a pierwsze skrzypce gra dobra zabawa, która ma szansę kupić nawet płeć brzydką.

Nasza bohaterka umarła i odrodziła się w grze otome jako Catrina. Przypomniawszy sobie, że znajduje się w grze, a co za tym idzie większość scenariuszy jej przejścia, świadoma że jest główną złą opowieści, stara się odmienić swój los. Ale czy ma na to szanse? Cokolwiek bowiem robi, wszystko komplikuje się jeszcze bardziej…
Niedawno Catrina zaczęła naukę w Akademii Magii, gdzie spotkała postać mającą być jej największym wrogiem – dobrą, idealną Marię. Swoim zwyczajem komplikuje w jej życiu uczuciowym i za wszelką cenę stara się zaprzyjaźnić z dziewczyną. Ale szkoła to nie miejsce na takie znajomości. I nie każdemu podoba się to, co robi Catrina. Czy dziewczyna ma szansę przekonać innych do swych racji? I jakie jeszcze kłody rzucić jej pod nogi los?