Catarina odrodziła się jako czarny charakter w grze otome, ale jak dotąd udało jej się ominąć wszystkie złe zakończenia! Mimo to krótko przychodzi jej się cieszyć spokojnymi dniami w oczekiwaniu na ukończenie Akademii Magii, gdyż jej przybrany brak, Keith, nagle znika! Jaka jest tego przyczyna?! Zmartwiona dziewczyna słyszy od swojej matki: “Miał dość ciągłego niańczenia ciebie, Catarino!”… Wziąwszy sobie te słowa do serca, nasza bohaterka poprzysięga poprawę i wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż, by odnaleźć brata.

Informacje dodatkowe o ODRODZONA JAKO CZARNY CHARAKTER W GRZE OTOME, GDZIE WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO ZŁEGO ZAKOŃCZENIA: TOM 7:

Wydawnictwo: Waneko
Data wydania: 2022-03-08
Kategoria: Komiksy

Kup książkę ODRODZONA JAKO CZARNY CHARAKTER W GRZE OTOME, GDZIE WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO ZŁEGO ZAKOŃCZENIA: TOM 7

ODRODZONA JAKO CZARNY CHARAKTER W GRZE OTOME, GDZIE WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZĄ DO ZŁEGO ZAKOŃCZENIA: TOM 7 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-03-16, Ocena: 4, Przeczytałem,

NA RATUNEK KEITHOWI

Już od pewnego czasu wydaje się, że nastąpił koniec ,,Odrodzonej..." i za każdym razem dostajemy ciąg dalszy. Tym razem jednak akcja z miejsca zapowiada ciąg dalszy. A przy okazji trzyma poziom do jakiego przywykliśmy, więc każdy fan cyklu z pewnością będzie zadowolony.

Dalszy ciąg losów Catariny odrodzonej w świecie gry! Nadchodzi czas przerwy od szkoły, ale dla naszej bohaterki niekoniecznie oznacza to czas wolny od obowiązków! Tym bardziej, że dochodzi do niespodziewanego incydentu: Keith znika! Kto za tym stoi, dlaczego tak się stało i co się dzieje? Nasza bohaterka wraz z przyjaciółmi będzie musiała ruszyć mu na ratunek!

Avatar użytkownika - isil
isil