Opiekunowie tajemnic. Muzeum złodziei

Ukryta historia niezwykłego Muzeum, chroniona jest przez opiekunów tajemnic. Główną bohaterką jest dziewczyna Goldie Roth. Poznajemy ją w „Dniu Odłączenia”. Dla własnego bezpieczeństwa, każde dziecko w Jewel do tego dnia nosi srebrne łańcuchy. Zagrożenie z zewnątrz, krucha struktura miasta i pościg za dziewczyną, to tylko wierzchołek góry lodowej. Siłą tej trylogii jest stworzenie alternatywnej rzeczywistości oraz rozbudowanego magicznego świata. Rewelacyjna grafika, świetna strona internetowa książki, filmowość i rozmach fabularny czynią tę serię porównywalną z najlepszą przygodową fantastyką.

Informacje dodatkowe o Opiekunowie tajemnic. Muzeum złodziei:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-01-03

Kup książkę Opiekunowie tajemnic. Muzeum złodziei

Opiekunowie tajemnic. Muzeum złodziei - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-11-12, Ocena: 5, Przeczytałam, dla dzieci, przygoda,
Złotka Ruth ma już 12 lat. Dzięki Protektorce, dzieci od 12 do 16 roku życia zostaną uwolnione z łańcuszków posłuszeństwa. Niestety przez zamach bombowy nie dochodzi do tego i Złotka ucieka, gdzie przez szereg sytuacji trafia do Muzeum Duntu, które żyje i potrafi wyczuwać niebezpieczeństwa. Od tego momentu akcje jest szybsza: treningi Złotki, spisek, sale wojenne. To właśnie ona wraz z przyjaciółmi ma uratować miasto i muzeum.
Avatar użytkownika - Foxie
Foxie