Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo

Relacja człowieka z pieniędzmi bywa skomplikowana, ograniczająca, a czasem wręcz wyniszczająca. Zbyt często jest naznaczona strachem, mentalnością niedoboru i związaną z nią chciwością. Zbyt rzadko zaś relacji tej towarzyszy intencja pozostawania w harmonii z najwyższym dobrem ludzi i świata. Konsekwencje tego możemy obserwować codziennie: niesprawiedliwość społeczna, rabunkowe pozyskiwanie zasobów naturalnych, narastające konflikty i przemoc. Jak nigdy przedtem, potrzebujemy zmiany. Pieniądze nie muszą nas ograniczać. Mogą nam dać ogromną moc. Trzeba tylko zharmonizować je ze swoją duszą.

Ta książka jest niezwykłym studium relacji człowieka z pieniędzmi. Przekonująco wyjaśnia, dlaczego jest ona tak złożona i dlaczego pieniądze budzą skrajne emocje. Znalazło się tu sporo trafnych spostrzeżeń dotyczących sposobów, w jakie zarabiamy pieniądze, wydajemy je i inwestujemy, a także powodów, dlaczego niekiedy unikamy myślenia o nich. To rzecz, która skłoni Cię do poszukiwania wolności, prawdy i radości w Twojej relacji z pieniędzmi. Przekonasz się, że jeśli nauczysz się pewnego sposobu postrzegania świata i siebie, niepostrzeżenie zmienisz swoje życie. W tej książce znajdziesz inspiracje, prawdziwe historie i celne spostrzeżenia. Wkroczysz na ścieżkę ku wolności osobistej i finansowej.

Najważniejsze zagadnienia:

toksyczne mity niedoboru a świadomość dostatku jak poczuć przepływ pieniądza przebudzenie świadomości dostatku jak współdziałanie rodzi dobrobyt przybieranie postawy odwagi i odzyskiwanie panowania nad swoim życiem

Doświadczaj dostatku i żyj harmonijnie!

Informacje dodatkowe o Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2020-01-16
Tytuł oryginału: The Soul of Money: Transforming Your Relationship with Money and Life
Tłumaczenie: Maksymilian Gutowski

Kup książkę Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo