Pieśń gwiazd

Wzruszająca opowieść o oczekiwaniu i radości, jaką niesie przyjście Tego, który nas stworzył. Oto niezwykła noc, w którą Bóg stał się jednym z nas. Z niecierpliwością czekają wszyscy - dorośli i dzieci, i... no właśnie, kto jeszcze? Książka dla najmłodszych czytelników  do czytania i oglądania.

Informacje dodatkowe o Pieśń gwiazd:

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2018-10-24
ISBN: 978-83-7502-657-3
Tłumaczenie: Krzysztof Kurek

Kup książkę Pieśń gwiazd

Pieśń gwiazd - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2019-07-14,

Przez świat niesie się dobra nowina - o rychłym przyjściu na świat Bożego Dzieciątka. Liście szepczą ją z wiatrem. Zwierzęta przekazują ją innym zwierzętom (nawet samotny lew czuje tchnienie nadziei w sercu). Gwiazdy niosą je innym gwiazdom (niedługo jedna z nich rozbłyśnie radośnie nad stajenką). Wszyscy czekają na Dzieciątko, a gdy już przyjdzie na świat, patrzą na nie z miłością.

Książeczka prosta w formie. Nie ma tu egzaltacji, wielkich słów. Proste zdania, przemawiajace do dziecięcej wrażliwości, okraszone przepięknymi rysunkami. Jednak ładunek emocjonalny jest potężny. Radosne oczekiwanie, nadzieja, wzruszenie. Ściska niesamowicie za gardło i serce!

dr Kalina Beluch

Avatar użytkownika - ladylisa
ladylisa
Przeczytane:2019-01-03, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Ciekawa historia o tym jak zwierzątka a właściwie cały świat czeka na Boże Narodzenie.

Trochę toporny tekst ale bardzo dużo ładnych kolorowych ilustracji.

Z Jezusem przez Biblię
Sally Lloyd-Jones0
Okładka ksiązki - Z Jezusem przez Biblię

Wspaniała opowieść o Bożym planie ratunkowym! Obsypana licznymi nagrodami książka Z Jezusem przez Biblię to niezwykła Opowieść, która łączy w sobie...