W podręczniku Postępowanie administracyjne' przedstawione zostały zagadnienia dotyczące postępowania administracyjnego:- ogólnego,-podatkowego,- egzekucyjnego,- przed sądami administracyjnymi ze wskazaniem teoretycznych podstaw określonych instytucji procesowych.11 wydanie uwzględnia nową ustawę o opłacie skarbowej oraz zostało rozszerzone o zagadnienia dotyczące: standardów europejskich w polskim prawie o postępowaniu administracyjnym, a także rozprawy w postępowaniu podatkowym.

Informacje dodatkowe o Postępowanie administracyjne ogólne podatkowe egzekucyjne i przed sądami administracyjnymi:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Postępowanie administracyjne ogólne podatkowe egzekucyjne i przed sądami administracyjnymi

Postępowanie administracyjne ogólne podatkowe egzekucyjne i przed sądami administracyjnymi - opinie o książce

Kolorowy detoks głowy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kolorowy detoks głowy

Dawno temu bazgraliśmy na ścianach jaskiń. Dziś kupujemy kolorowanki dla dorosłych. Cel jest ten sam - powrót do psychicznej i fizycznej równowagi...

Wielka księga zwierząt. Dzikie, domowe i leśne
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielka księga zwierząt. Dzikie, domowe i leśne

Kto ma mocniejsze zęby: pantera czy lew? Czy wiesz, że wilki nie szczekają? Dalczego hiena wydziela taki wstrętny zapach? Czy to prawda, że szympans jest...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis