Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze

Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu?

Często zadajemy sobie powyższe pytania, nawet nie oczekując odpowiedzi. A co jeśli te odpowiedzi istnieją? I gdzie ich szukać?

,,Pozdrowienia z kosmosu" to fascynujące rozmowy bohatera słynnego ,,Sekretu", Mike'a Dooley'a, i Franka - kolektywu ośmiu wysoko rozwiniętych istot przebywających w odległej galaktyce - którzy przemawiają za pośrednictwem medium Tracy Fraquhar. Istoty te wiedzą, przez co obecnie przechodzimy, ponieważ ich cywilizacja ten krok ma już za sobą. Niegdyś dotknięta takimi samymi wyzwaniami, przed którymi aktualnie stoimy, teraz osiągnęła punkt, w którym może zaoferować świadome i współczujące spojrzenie na nasze ziemskie próby, udręki i triumfy.

Czerpiąc z doświadczeń i mądrości cywilizacji Franka, odkryj prawdziwą nieograniczoną naturę Wszechświata i dowiedz się, co możemy zrobić, aby stworzyć lepszy świat - zaczynając od teraz.

Informacje dodatkowe o Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-07-15
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: From Deep Space with Love: A Conversation about Consciousness, the Universe, and Building a Better World
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Anna Gąsowska

Tagi: bóg Hobby

Kup książkę Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata

Dodaj cytat

Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata - opinie o książce

Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler